San Michele de Murato

Сан-Мікеле-де-Мурато

Цікава романська церква Святого Михайла біля села Мурато приваблює туристів своєю давньою історією, добре збереженим зовнішнім виглядом і виразно незвичайним фасадом. Якщо ви зупинилися в північно-східному регіоні Корсики, не пропустіть цю пам'ятку.

10 найкращих готелів Корсики

Історія та нетиповий фасад

Церква Сан-Мікеле - одна з небагатьох вцілілих корсиканських пам'яток з часів, коли островом керувала Пізанська республіка, яку поціновувачі архітектури впізнають з першого погляду. Церква побудована в класичному пізанському романському стилі, схожому на знаменитий Пізанський собор.

Будівництво, ймовірно, розпочалося близько 1140 року, але церква була освячена лише у 1280 році.

Фасад церкви має типовий пізанський темно-білий візерунок, але на відміну від інших церков такої ж архітектури, цей візерунок чітко асиметричний, що додає церкві унікальності. Споруда являє собою поєднання білого каррарського мармуру та сіро-зелених серпантинових шматків.

Як дістатися до церкви?

Сан-Мікеле-де-Мурато лежить на пагорбах над Бастією (22 км) і регіоном Неббіо, центром якого є рибальське містечко Сен-Флорент (16 км). Дістатися сюди можна тільки на машині, регулярного автобуса до Мурато немає.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".