Basilica dei Frari

Базиліка деї Фрарі

Одна з найбільших церков Венеції, Базиліка Санта-Марія-Глоріоза-деї-Фрарі, стоїть дещо занурена в плутанину вузьких каналів центрального району Сан-Паоло. У порівнянні з візантійським собором Святого Марка, будівля 1250 року є темною, майже містичною, але все ж таки іншою, і тому, безумовно, вартою відвідування.

Найдешевше житло у Венеції (Booking.com)

Найважливішим католицьким храмом Венеції є Мала Базиліка, присвячена Успінню Діви Марії.

Місце відпочинку венеціанських знаменитостей

Масивна готична церква приваблює відвідувачів, зокрема, своїм багато прикрашеним інтер'єром, який може похвалитися картинами і фресками відомих італійських художників від Тиціана до Белліні і Паоло Венеціано.

Важливою частиною базиліки є сховище останків багатьох відомих венеціанських особистостей. Наприклад, у цій базиліці знайшли свій останній притулок композитор Клаудіо Монтеверді, художник Тиціан, скульптор Канова і один з найважливіших венеціанських дожів Франческо Фоскарі.

Вхід та години роботи

Для туристичної публіки базиліка відкрита в будні дні з 9:00-19:30, в суботу до 18:00, в неділю і на християнські свята тільки з 13:00-18:00.

Вхідний квиток коштує всього 5 євро, що робить відвідування базиліки з її всесвітньо відомими творами мистецтва дійсно вартим того. Студенти з дійсним студентським квитком ISIC платять лише 2 євро, а пенсіонери старше 65 років - 3 євро.

На вежу, яка є другою за висотою у Венеції, наразі неможливо піднятися.

Офіційний сайт: basilicadeifrari.it

Проживання навколо базиліки

Базиліка де Фрарі стоїть посеред історичного центру Венеції на площі Кампо де Фрарі, і якщо ви шукаєте житло в самому центрі, то район навколо базиліки - саме те місце, яке вам потрібно. Погляньте на ці варіанти житла з чудовими цінами в безпосередній близькості від базиліки:

  • Ca' Badoer Frari - приватна квартира прямо на площі перед базилікою
  • Grifoni Boutique Hotel - тихий маленький бутик-готель приблизно за 100 метрів від базиліки

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".