Cape Greco

Мис Греко

Мис Греко - найсхідніша точка Республіки Кіпр і один з найбільш відвідуваних природних заповідників на острові. Підніміться на скелю і насолоджуйтеся незабутніми видами на відкрите море. Ви підніметеся стежками, що ведуть до високих скелястих скель, де можна посидіти на лавці і подивитися на безкрає море.

Вхід до національного парку "Мис Греко" вільний.

Варто врахувати, що на самий кінчик мису не можна піднятися, оскільки там знаходиться військова база британської армії.

Найдешевші готелі на Кіпрі

Скелі, печери та краєвиди

Уздовж усього узбережжя заповідника Кабо-Греко прокладена маркована пішохідна стежка, по якій досить комфортно ходити, але принаймні кросівки є необхідним спорядженням. Головною визначною пам'яткою прогулянки узбережжям є фотогенічні зубчасті скелі, невеликі морські печери та краєвиди. Особливо краєвиди на схід і захід сонця, синє море і піщано-жовті хижі скелі.

На оглядовому майданчику приблизно за 1 км від автобусної зупинки можна відвідати цікаву скульптуру Монумент Миру.

Стежка пролягає місцями голими кам'янистими рівнинами, а потім занурюється в ароматні ліси з невисоких сосен. Загалом на території є 9 промаркованих стежок; базову уяву про їхнє розташування на карті дають, наприклад, такі en.mapy.cz.

Купання та море

Не сподівайтеся на комфортні пляжі на мисі Греко. Купатися, ймовірно, можна на східній стороні в Блакитній лагуні, невеликій бухті з кришталево чистою водою, де умови для сноркелінгу є чудовими. Однак доступ до води ускладнений через великі і досить круті валуни.

Як дістатися

Щоб дістатися сюди, сідайте на автобуси №№ 101 і 102 з Айя-Напи та Протараса і виходьте на зупинці "Мис Греко". Цей автобус також довезе вас до найкращих пляжів навколо Айя-Напи, таких як пляж Коннос або Фіг-Трі-Бей.

Квиток коштує 1,50 євро в один бік або ви можете використовувати денні квитки, дивіться інформацію в Айя-Напі.

Ви також можете доїхати безпосередньо до мису Греко і припаркуватися де завгодно безкоштовно.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".