Furnas

Печі

Місто Фурнаш, розташоване біля однойменного озера, є популярним місцем вулканічного туризму. На березі Лагоа-дас-Фурнас можна прогулятися серед сірчаних фумарол, а в самому Фурнасі не пропустіть відвідування гарячих джерел.

Оберіть готель зі знижкою в Сан-Мігелі

Саме місто справді дуже гарно озеленено, з безліччю парків, квітучих цілий рік, чистими вулицями і дуже зі смаком оформленими громадськими просторами.

Прямо у Фурнасі ви зможете насолодитися 4 місцями термальної та вулканічної активності.

Кальдейраш-дас-Фурнаш та озеро Фурнаш

На східній околиці міста ви натрапите на прекрасний сад Жардім-да-Курела, що прилягає до Кальдейраш-дас-Фурнаш. Це громадський парк з безліччю квітучих чагарників, прохолодною річкою та низкою грязьових басейнів, сірчаних гейзерів і мінеральних джерел, вхід до якого вільний.

Хоча офіційно купатися тут заборонено, ви можете принаймні намочити ноги в деяких грязьових басейнах, але обов'язково дослухайтеся до попереджувальних знаків, які забороняють торкатися до киплячих джерел.

Традиція приготування місцевої "вулканічної страви" Козідо-дас-Фурмас бере свій початок у парку Калдейраш-дас-Фурмас. Яловичину та овочі кладуть у горщик, закопують у землю на місці фумароли і повільно готують на вулканічних газах.

В іншому кінці міста, біля озера Фурнаш, є зона сірчаних лавок, до яких ви, звичайно, не зможете доторкнутися, але є кілька дерев'яних доріжок, які ведуть через місто, з яких ви можете насолодитися видом і типовим запахом сірки. Вхід коштує 3 євро.

Парк Terra Nostra

Безумовно, найкрасивіше місце в Фурнасі - це парк Terra Nostra при готелі, великий сад з безліччю доріжок, що звиваються серед густої зеленої рослинності з чагарниками і квітами тисячі кольорів.

Однак головною визначною пам'яткою тут є термальне озеро, де ви можете відчути благотворний вплив цілющої води, особливо на шкіру. Озеро Терра Ностра може бути не дуже привабливим місцем для купання, оскільки вода в ньому повністю коричнева, але як тільки ви зануритеся в нього, вам не захочеться виходити. Вода має постійну температуру близько 29 °C.

  • Ціна: 16 євро
  • Години роботи: щодня 10:30-16:30
  • Офіційний веб-сайт: parqueterranostra.com

У вартість входить вхід до парку, включаючи купання у ставку. Якщо ви сумніваєтеся, чи є сенс платити 10 євро за вхід до парку, однозначно пожертвуйте цими грошима. На нашу думку, парк Terra Nostra - одне з найкрасивіших рукотворних місць на всіх Азорських островах.

Площа Дона Бейя

Приватний спа-центр готелю Poça da Dona Beija може похвалитися 5 кам'яними басейнами з каламутною залізною водою, яка постійно тече завдяки вбудованим каскадам, що створює приємний масажний ефект на додаток до постійної зміни води. Вода тут особливо цілюща для шкіри, а її температура в середньому становить 39 °C.

Хоча цей спа-центр розташований практично безпосередньо в Фурнасі, ви будете оточені прекрасним оточенням дикої природи і типового азорського лісу.

  • Ціна: 8 євро
  • Години роботи: щодня з 8:30 до 23:00
  • Офіційний веб-сайт: pocadonabeija.com

Необхідно заздалегідь записатися на відвідування спа-центру через вищезгаданий сайт.

Проживання в Фурнасі

Завдяки термальним джерелам, містечко готове прийняти туристів з кількома курортними готелями, які, звичайно, доповнюються безліччю приватних апартаментів. Це також гарна відправна точка для піших прогулянок східною частиною Сан-Мігеля. Тут ви знайдете, крім багатьох ресторанів, наприклад, супермаркет Spar.

Як дістатися до Фурнаса?

До міста найкраще дістатися автомобілем, оскільки воно знаходиться на головній кільцевій дорозі навколо острова. Однак воно досить далеко від великих міст, щоб тут був великий трафік. У Фурнасі також тихо і спокійно на дорогах, а всі громадські парковки безкоштовні. Відстань до Понта-Делгади становить 43 км.

Порівняти ціни на оренду авто

Є також кілька автобусних ліній, які прямують до Фурнасу, на жаль, поточний розклад не доступний в Інтернеті, лише версія 2013 року. Однак, номери ліній та кількість пересадок на день повинні, плюс-мінус, збігатися.

  • Понта-Делгада, Лагоа та Повоасан - 3-4 рази на день, лінія 318
  • Рібейра-Квенте - 5 разів на день (2 рази на вихідні), лінія 317
  • Ribeira Grande - 2 рази на день 110 (продовжується до Понта-Делгада, але довше, ніж лінія 318)

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".