Lagoa das Furnas

Лагоа-дас-Фурнас

Третє з великих вулканічних озер, Лагоа-даш-Фурнаш, на перший погляд може виглядати не так ефектно, як Лагоа-даш-Сетеш-Сідадеш або Лагоа-ду-Фого, але поїздку до термального району Фурнаш, поблизу якого воно розташоване, не можна пропустити у своєму маршруті.

Забронюйте житло в сільській місцевості

Цікавою особливістю Лагоа-дас-Фурнаш є темно-зелений колір води, який є унікальним серед озер Сан-Мігеля.

Піші прогулянки навколо озера та сірчаних джерел

Головною перевагою озера Фурнаш є красива та зручна пішохідна стежка, яка огинає все озеро. Насолоджуйтеся прекрасними прогулянками лісом і трав'янистими луками, зупиняючись по дорозі біля однієї з головних місцевих визначних пам'яток - чудової каплиці 19 століття Богоматері Перемоги.

Далі, на північному краю озера, найбільшою визначною пам'яткою є вулканічні джерела Фумаролас-Лагоа-дас-Фурнас. Це сірчані лавки, з яких постійно піднімається пара, а по всій території можна прогулятися дерев'яними доріжками.

Вхід на доріжки коштує 6 євро.

Фумароли також є популярною відправною точкою для подорожі навколо озера, оскільки до них можна доїхати на машині.

Весь маршрут навколо озера має довжину 6,5 км і займає менше ніж півтори години. Хоча приблизно третину шляху ви йтимете по дорозі, не варто хвилюватися, що дорога буде поганою. Битий шлях пролягає по траві за дерев'яними перилами, вздовж дороги завжди квітучі гортензії, а рух транспорту мінімальний.

До оглядового майданчика Піко-де-Ферро

Ще одна популярна стежка веде від сірчаних джерел до пагорба Піко-де-Ферро висотою 573 метри, звідки відкривається прекрасний вид на озеро і навколишній горбистий, пишний зелений ландшафт.

Стежка пролягає добре доглянутою дорогою, і ви відкриєте для себе всі різні типи азорських ландшафтів. Густі зелені ліси, глибокі яри, водоспади і широкі види на зелені луки. Стежка не вимагає особливих навичок, але очікуйте на кілька крутих ділянок.

Загалом стежка становить близько 3,5 км в обидва боки, і якщо ви не хочете платити додатково за вхід до парку Грена, вам доведеться йти тим же маршрутом назад.

Довший круговий маршрут пролягає через мальовничий ландшафт з водоспадами, старовинними будинками та пересіченою місцевістю і має довжину близько 7 км. Він проходить через нещодавно платний парк Грена, вхід до якого коштує 10 євро.

Проживання на озері

Якщо ви бажаєте ідилічного відпочинку на березі озера, у Лагоа-дас-Фурнаш є кілька варіантів, з яких ми б рекомендували ці:

  • Furnas Lake Forest Living - розкішний готель із басейном та повним набором послуг, що ідеально підходить для мандрівників, які шукають комфорту без компромісів
  • Casa dos Barcos Furnas - апартаменти для відпочинку в стильній колоніальній віллі, це один з найдешевших варіантів, ніч у всій квартирі для 6 осіб 110 євро.

Як дістатися до озера?

До Лагоа-дас-Фурнаш можна легко дістатися на машині, оскільки головна кільцева дорога навколо острова проходить прямо вздовж його східної сторони. Ви можете безкоштовно припаркуватися на великих автостоянках на півночі біля фумарол і на півдні біля каплиці Богоматері Перемоги.

Порівняти ціни на оренду авто у Сан-Мігелі

Відстань від Понта-Делгада становить 42 км.

З Понта-Делгади до Фурнаса із зупинками на обох кінцях озера (південному та північному) приблизно 4 рази на день курсує автобус 318. Розклад на офіційному сайті востаннє оновлювався в 2013 році, тому вам потрібно буде перевірити його на місці.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".