Ribeira Grande

Рібейра Гранде

Друге за величиною місто на Азорських островах, Рібейра-Гранде, місто з населенням 30 000 осіб, є основною відправною точкою для вивчення півночі та сходу Сан-Мігеля і гарним місцем для проживання.

10 найкращих готелів у Сан-Мігелі

Рібейра-Гранді пропонує гарний історичний центр, багато ресторанів, комерційний центр і чудові умови для серфінгу та спостереження за бурхливим морем прямо з пляжів.

Пам'ятки та визначні місця

Серед найкрасивіших визначних пам'яток - фотогенічний історичний міст Понте-да-Рібейра-Гранде, що вигинається над долиною однойменної річки, яка протікає через центр міста. Міст побудований у традиційному колоніальному стилі з білим фасадом і чорно-коричневими краями з базальтового каменю.

У тому ж стилі виконана місцева годинникова вежа (Torre do Relógio), яка є головною визначною пам'яткою міста. Справді, традиційний архітектурний стиль можна побачити на більшості будинків у гарному історичному центрі.

Пляжі, плавання та серфінг

Рібейра-Гранде - одне з небагатьох міст Сан-Мігеля, узбережжя якого має піщані пляжі. Насправді, це скоріше єдине. Пляжі тут складаються з екзотичного чорного вулканічного піску, який має тенденцію до гарного затвердіння, що робить їх чудовими для прогулянок і бігу, а також комфортними для засмагання в гарну погоду.

Прямо в центрі ви знайдете Прайя-ду-Монте-Верде, але більш популярною є Прайя-де-Санта-Барбара на західній околиці міста. Плавання тут (як і на всіх Азорських островах) більше підходить для дуже підготовлених плавців. Складність полягає у великих хвилях із сильними зворотними течіями, які, в свою чергу, заохочують до серфінгу. Це один з найпопулярніших видів спорту на Рібейра-Гранде, який має тут давні традиції.

У Рібейра-Браві є можливості для серфінгу і для початківців, адже тут є кілька шкіл серфінгу, наприклад, школа серфінгу Санта-Барбара.

Менш досвідчені плавці не пропустять класичний плавальний басейн зі штучним басейном, який побудований на набережній всього в декількох метрах від моря. Вони також зможуть насолодитися цілоденним вхідним квитком за номінальною ціною 1,50 євро.

Проживання в Рібейра-Гранде

Проживання в Рібейра-Гранде - це переважно приватні квартири, невеликі гостьові будинки та пансіонати. Ціни на найдешевші з них починаються від 45 євро за ніч, а найкращим співвідношенням ціни та якості є невеликий гостьовий будинок Casa Norte Guesthouse у центрі міста або готель Casa Norte Gu esthouse A Casa da Cascata з чудовим видом на годинникову вежу і міст через долину.

Є лише один класичний готель з невеликим спа-центром і цінами від 150 євро за ніч. Однак, враховуючи якість, це дуже хороша ціна, і якщо ви любите гарне житло з усіма зручностями, Hotel Verde Mar & SPA ***** це один з найкращих варіантів у Сан-Мігелі.

Як дістатися до Рібейра-Гранде?

Знайдіть способи пересування до Рібейра-Гранде.

Автомобілем

Дуже зручно і швидко дістатися до міста з Понта-Делгада, де є повноцінна автострада (близько 20 км), а також по периметру острова, вздовж якого прокладена хороша дорога I класу.

Вуличні парковки не платні, але будьте готові до того, що там буде дуже тісно.

Більшу безкоштовну автостоянку можна знайти біля басейну Piscinas Municipais (знаходиться на en.mapy.cz) або приблизно за 150 метрів від центру та годинникової вежі (за адресою en.mapy.cz).

Порівняти ціни на оренду автомобілів у Сан-Мігелі

Автобусом

До Рібейра-Гранде легко дістатися на автобусі, але, як і всюди на Азорських островах, ви завжди будете обмежені в пересуванні містом, якщо скористаєтеся автобусним сполученням. На жаль, поточні розклади не доступні онлайн, лише версія 2013 року. Однак, номери ліній та кількість рейсів на день повинні, плюс-мінус, збігатися.

  • Понта-Делгада - приблизно щогодини, лінії 101, 102, 105, 106, 108, 110 + 103 через об'їзд через село Піко-ду-Фого
  • Фурнас - 2 рази на день, лінія 110
  • Нордеш і села на північно-східному узбережжі - 4 рази на день, лінії 105 або 106
  • Калхеташ (з'єднання з лініями далі на захід) - приблизно 1 раз на годину лінія 102

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".