Готелі поблизу аеропорту Богота

Богота

Якщо ви вилітаєте рано вранці або прилітаєте дуже пізно, для більшої зручності варто залишитися на ніч в аеропорту.

Подорож до центру міста можлива лише на таксі вранці та ввечері.

Ночівля в терміналі - години роботи

Основний термінал 1 відкритий 24/7, однак, найраніше ви можете потрапити в транзитну зону за 5 годин до вильоту. Якщо ви тільки пересідаєте на інший літак в аеропорту, ви можете провести в транзитній зоні ще більше часу.

Транзитна зона зручна для ночівлі. Підлога вкрита килимовим покриттям, є багато місць, де можна знайти зручні крісла без підлокітників, щоб прилягти.

У громадській зоні також є багато тихих зон, але сидіння менш зручні, і вас може перевірити поліція, щоб дізнатися, чи є у вас посадковий талон на ранковий рейс.

Готелі поблизу аеропорту

Для комфортної ночівлі оберіть один з готелів поблизу терміналів.

Великі міжнародні готелі можна знайти вздовж головної дороги, а всі перелічені нижче пропонують безкоштовний трансфер з аеропорту. Ціни варіюються від 75 до 100 доларів США за ніч.

Дешеве житло поблизу

Окрім якісних великих готелів поблизу аеропорту (приблизно за 25 хвилин ходьби), ви також знайдете дуже дешеві місцеві готелі з цінами від 25 доларів США.

Ми перерахували готелі з високим рейтингом, розташовані в безпечних районах, де ви можете гуляти навіть у темряві.

 
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".