Трансфер в аеропорту Богота

Богота

Аеропорт Ельдорадо має сучасний і великий головний термінал 1 і менший термінал 2, який використовується лише невеликими авіакомпаніями Clic і Satena.

Знайдіть готель поруч з аеропортом Боготи

Термінал 1

Головний термінал дуже просторий, сучасний і добре обладнаний.

Черги на імміграційний контроль після прибуття варіюються від 20 до 45 хвилин. Черги на перевірку безпеки перед вильотом, як правило, складають від 5 до 15 хвилин.

Термінал 1 використовується всіма авіакомпаніями, окрім Clic та Satena.

Зона загального користування є спільною для всіх рейсів, що вилітають. В аеропорту є два пункти контролю безпеки: один веде до міжнародних виходів на посадку A і B, а інший - до внутрішніх виходів на посадку C і D.

Оскільки Термінал 1 великий, ми рекомендуємо прибувати принаймні за 2 години до вильоту.

Термінал 2

Ця невелика стара будівля розташована приблизно в 500 метрах від Терміналу 1 і обслуговує виключно регіональні авіалінії Clic і Satena.

Термінал досить тісний, але реєстрація на рейс проходить швидко, і вам потрібно прибути лише за 75-90 хвилин до вильоту.

Трансфер між рейсами

Трансфери дуже прості і добре організовані. Нижче ми описуємо ситуацію, коли ви придбали квитки одним бронюванням і трансфер гарантований авіакомпанією, або коли ви подорожуєте лише з ручною поклажею і маєте посадковий талон на стикувальний рейс.

Наведена нижче інформація стосується трансферу в межах Терміналу 1.

Якщо вам потрібно перейти з Терміналу 1 до Терміналу 2, ви завжди повинні забрати свій багаж, вийти з будівлі та перейти до іншого терміналу.

Якщо вам потрібно переїхати з головного Терміналу 1 до малого Терміналу 2, скористайтеся безкоштовним автобусом. Зупинки завжди знаходяться на першому поверсі терміналів у декількох місцях, а автобус позначений як "Eldorado Shuttle Bus". Він курсує безкоштовно приблизно кожні 20 хвилин (з 5:00 до 23:00), а пересадка займає близько 20 хвилин.

Міжнародні <-> International

Вам не потрібно проходити імміграційний контроль при міжнародних пересадках (наприклад, Мадрид - Богота - Панама). Дотримуйтесь вказівника "Connecting Flights", який проведе вас через пункт контролю безпеки, призначений лише для пасажирів, що здійснюють пересадку.

Зазвичай ця перевірка проходить швидко, і черги становлять 5-10 хвилин максимум. Після цього ви опинитеся на виході на посадку.

Чистий час трансферу становить від 25 до 45 хвилин, залежно від того, де знаходиться вихід на посадку.

 • Багаж: буде передано автоматично
 • Імміграційний контроль: ні
 • Перевіркабезпеки: так

Міжнародні -> внутрішні

Якщо ви прибуваєте до Колумбії міжнародним рейсом, а потім продовжуєте подорож внутрішнім рейсом до місця призначення в Колумбії, вам доведеться пройти імміграційний та митний контроль вже в Боготі.

Після прибуття пройдіть паспортний контроль і прямуйте до виходу. Після проходження імміграційного та митного контролю ви вийдете з транзитної зони, підніметеся ескалатором на перший поверх і пройдете через контроль безпеки до зони внутрішнього транзиту.

Ви можете не турбуватися про свій багаж і забрати його в кінцевому пункті призначення.

Чистий час трансферу варіюється від 45 до 90 хвилин в залежності від проходження паспортного контролю.

 • Багаж: буде передано автоматично
 • Імміграційний контроль: так
 • Перевіркабезпеки: так

Національний -> міжнародний

Якщо ви подорожуєте за кордон з колумбійського міста через Боготу, процедура дуже схожа на зворотну.

Після прибуття прямуйте до виходу, вийдіть на вулицю і підніміться на 1-й поверх. Тут ви пройдете через контроль безпеки та паспортний контроль у зону міжнародного транзиту.

Черги на паспортний контроль при вильоті коротші, ніж при прильоті, тому чистий час трансферу становить від 35 до 75 хвилин.

 • Багаж: буде переданий автоматично
 • Імміграційний контроль: так
 • Перевіркабезпеки: так

Внутрішній <-> Внутрішній

Найпростіший трансфер, якщо ви подорожуєте з колумбійського міста до іншого пункту призначення в Колумбії.

Після прибуття ви зійдете з літака прямо біля виходу на посадку, де вам потрібно буде просто знайти свій стикувальний рейс.

Чистий час трансферу варіюється від 5 до 20 хвилин, залежно від відстані до наступного виходу на посадку.

 • Багаж: буде передано автоматично
 • Імміграційний контроль: ні
 • Перевірка набезпеку: ні
Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".