Доступ з аеропорту Корфу

Влахерна

Термінал знаходиться за 2,5 км від центру Керкіри (Корфу) і лише за 850 метрів від головного міжміського автовокзалу Green Buses.

Дешеві готелі на Корфу

Оренда автомобіля

Оренда автомобіля - дешевший варіант, якщо ви хочете відкрити для себе острів Корфу і не любите проводити час на одному місці. Це пов'язано з тим, що до багатьох пляжів або невеликих курортів неможливо дістатися автобусом взагалі, або ж він ходить лише 1-2 рази на день.

Очікуйте ціни в літній сезон від 380 євро, а в низький сезон від 250 євро. У низький сезон ціни на оренду автомобілів на Корфу знижуються більш ніж удвічі. Де найкраще забронювати авто? Скористайтеся механізмом порівняння, щоб знайти пропозиції від усіх компаній з прокату автомобілів, і ви можете зробити бронювання прямо там.

Громадський транспорт Автобус

До міста Корфу (Керкіра), що за 2,5 км від готелю, ходить автобус 15-го маршруту Corfu City Bus (так звані "сині автобуси").

Автобуси прямують до центру міста, головної гавані та зупиняються на міжміському автовокзалі "Зелені автобуси", звідки можна відправитися в усі куточки острова.

Карту маршруту можна знайти на офіційному сайті: astikoktelkerkyras.gr/en/itineraries. Щоб дізнатися час відправлення, натисніть на обрану зупинку на карті. Зверніть увагу, що інформація на офіційному сайті може бути застарілою протягом декількох тижнів. Розклади змінюються кілька разів на рік у міру просування туристичного сезону.

Автобусна зупинка знаходиться ліворуч від залу прильоту біля диспетчерської вежі аеропорту. Зупинка позначена табличкою з написом "Bus stop" та розкладом руху.

Квитки та ціни

Квиток з аеропорту до міста коштує 1,70 євро і його можна купити тільки у водія, де можна розплатитися як карткою, так і готівкою.

Щоб дістатися з міста до аеропорту, придбайте квиток у квитковому автоматі на автобусній зупинці (в аеропорту їх немає) або в газетному кіоску, де він коштуватиме лише 1,10 євро. Квиток не підлягає передачі і дійсний лише для однієї поїздки. Денний квиток, дійсний лише для міського автобуса Корфу (сині та білі міські автобуси), коштує 5 євро.

Перший рейс з центру відправляється о 6:45 ранку, а останній - з аеропорту приблизно о 22:45 вечора. Інтервали між рейсами складають близько 30 хвилин у літній сезон. У зимовий сезон автобуси ходять лише 4-5 разів на день! Поїздка до центру займає близько 15 хвилин. Поїздка до порту займає 25 хвилин.

Офіційна інформація про міські автобуси Корфу на сайті astikoktelkerkyras.gr.

Для отримання детальної інформації про транспорт на всьому острові дивіться наш путівник по місту Корфу.

Автобуси за межами міста

Центральний міжміський автовокзал Green Buses, який доставить вас в усі куточки Корфу, знаходиться в 850 метрах від аеропорту, до нього можна легко дістатися пішки (переглянути маршрут на google.com/maps) або за 3 хвилини їзди на громадському транспорті на автобусній лінії 15.

Розклад та іншу інформацію про міжміські автобуси можна знайти на сайті: greenbuses.gr/routes.

Таксі

Ціни на таксі до центру міста Корфу дуже високі через невелику відстань. Вдень ви можете заплатити 15 євро, а вночі - 20 євро.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".