Послуги в аеропорту Корфу

Влахерна

Дізнайтеся, які послуги та можливості пропонує аеропорт Корфу. Де найкраще поїсти та де зробити покупки?

Переглянути готелі в Корфу

Інтернет та wi-fi

Wi-Fi безкоштовний та необмежений на всій території аеропорту. Підключіться до мережі "Fraport Free".

Якщо ви використовуєте сім-карту країни ЄС, ви можете дзвонити і користуватися даними в Греції за тими ж цінами, що і в рідній країні.

В іншому випадку, ви можете швидко та легко придбати e-sim-карту на сайті airalo.com.

Ресторани

Ресторани та кафе - 3 невеликі місцеві ресторани в громадській зоні терміналу та понад 10 ресторанів за пунктом контролю безпеки. Є також відомі мережі Burger King та Starbucks.

У громадській зоні є три пекарні з широким вибором сендвічів, а за межами терміналу ви знайдете грецький ресторан з літніми майданчиками.

Магазини та супермаркет

В аеропорту Корфу ви не знайдете традиційного продуктового магазину. У громадських та транзитних зонах є невеликий газетний кіоск Hudson News.

Відразу після перевірки безпеки ви пройдете через великий магазин безмитної торгівлі. Інших магазинів в аеропорту немає.

Банкомати та обмінники

Банкомати розташовані в залі прильоту. Тарифи на зняття готівки з іноземних карток у кожному банкоматі наступні:

  • Eurobank - 2,50 eur
  • Pireaus Bank - 3 євро
  • Банкомат Euronet - 5 євро (+ невигідний курс конвертації)

Обмінні пункти в аеропорту пропонують невигідний обмінний курс.

Зберігання багажу

Безпосередньо в аеропорту немає камери схову, але приблизно за 800 метрів від терміналу (місцезнаходження на google.com/maps) у напрямку до автовокзалу є пункт прокату автомобілів Cosms (місцезнаходження на google.com/maps). За 24 години ви платите 15 євро, див. офіційний сайт: corfuairportcarrentals.com/luggage-storage.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".