Доступ з аеропорту Лісабон

Лісабон

Всі зупинки громадського транспорту розташовані перед Терміналом 1. Щоб дістатися до Терміналу 2, ви повинні скористатися безкоштовним автобусом, який курсує кожні 10 хвилин від Терміналу 1.

Детальну інформацію про пересування Лісабоном, ціни на квитки та карту Navegante можна знайти в путівнику по Лісабону.

Метро до центру міста

Червона лінія метро - це найшвидший транспорт до центру міста. Наприклад, червона лінія веде до головного залізничного та автобусного вокзалу, Oriente.

Офіційну інформацію про метро в Лісабоні можна знайти на сайті: metrolisboa.pt/en

10 найкращих готелів Лісабона

Щоб дістатися до історичного центру, потрібно зробити пересадку:

 • На станції Alameda на Зеленій лінії.
 • На станції São Sebastião на синю лінію

Квиток коштує 1,80 євро, на весь день 6,80 євро на метро і Carris (автобуси + трамваї).

До ціни потрібно додати початкові 0,50 євро за картку Navegante, які потім можна використовувати для поповнення інших квитків за бажанням. Якщо ви купуєте лише один квиток за 1,80 євро, ви можете оплатити його власною кредитною карткою, приклавши її до турнікету.

Квиток за 1,80 євро дійсний протягом 60 хвилин і може бути використаний для будь-якої кількості пересадок на інші лінії метро, автобуси та трамваї (не дійсний для історичних трамваїв). Аналогічно, денний квиток можна використовувати для проїзду в метро, трамваях і автобусах.

Недоліком метро є те, що воно не починає працювати до 6:30 ранку і закінчує роботу близько 1:00 ночі. Для раннього вильоту з аеропорту скористайтеся нічними автобусами або зупиніться на ніч у готелі поблизу терміналу.

 • Час у дорозі до Rossio: 33 хвилини (включаючи пересадку на Зелену лінію)
 • Вартістьпроїзду: 1,80 євро / 60 хвилин
 • Частота: від 6 до 10 хвилин
 • Останнє метро до центру - 0:51
 • Перше метро зі станції Alameda - 6:33

Автобуси

Повільніший сервіс, але в більшій кількості напрямків, забезпечується громадським транспортом - автобусами. Офіційний сайт автобусів, трамваїв і поромів: carris.pt/en.

Лінії 744 і 783 доставлять вас до центру без пересадок, але подорож займе щонайменше 40 хвилин.

 • Лінія 744 - їде до станції Restauradores в історичному центрі
 • Маршрут 783 - закінчується біля площі Маркіза де Помбала, не прямує безпосередньо до історичного центру
 • Маршрути 705 та 722 - кінцева біля станції метро Areeiro (зелена лінія), не прямує безпосередньо до історичного центру

Тарифи єдині для всіх видів транспорту. Ви можете вільно здійснювати пересадки, і він дійсний на автобусах Carris, метро та трамваях (не історичних).

 • 60 хвилин - 1,80 євро
 • 24 години - 6,80 eur

Автомат з продажу квитків не знаходиться безпосередньо на автобусній зупинці, але ви повинні спуститися в вестибюль метро.

Якщо ви сідаєте на автобус і не можете придбати квиток в автоматі, квиток на одну поїздку (без права пересадки) можна придбати у водія за 2,10 євро, тільки готівкою.

Навіть щоденні автобусні маршрути не починають працювати до 6:30 ранку. Обидві лінії мають інтервал руху близько 10-12 хвилин у будні дні, у вихідні дні лише лінія 783 курсує з інтервалом близько 20-30 хвилин. Ви також можете дістатися до прилеглих районів за допомогою маршрутів 705 та 722.

Нічний транспорт

Вночі автобусна лінія 208 доставить вас з центру (Cais do Sodre) та станції Oriente.

Вартість проїзду така ж, як і вдень, автобуси ходять з 0:30 до 5:30 кожні 30-60 хвилин, а поїздка до аеропорту займає близько 30 хвилин.

Карту та детальний розклад можна знайти за посиланням: carris.pt/208

Карта маршрутів

Таксі

Регулярні таксі коштують близько 15 євро до центру на площі Россіо.

Значно дешевші ціни пропонують додатки Bolt та Uber, які дуже популярні в Лісабоні. Поїздка на Uber або Bolt до площі Россіу коштуватиме від 8 до 12 євро, залежно від часу доби.

Орендувати автомобіль

Якщо аеропорт Лісабона слугує для вас відправною точкою для подорожі внутрішніми районами Португалії, то оренда автомобіля - це, безумовно, найкращий варіант. В аеропорту працюють десятки компаній з прокату автомобілів, ціни яких можна наочно порівняти, а потім забронювати, наприклад, на сайті rentalcars.com.

Ціни варіюються від 50 євро до 200 євро на тиждень, залежно від розміру автомобіля та обраної вами прокатної компанії.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".