Доступ з аеропорту Прага

Карлів міст у Празі

Наразі аеропорт з'єднаний з центром міста лише автобусом або таксі. Щоб дістатися до центру міста на громадському транспорті, ви завжди повинні використовувати комбінацію автобуса і метро.

10 найкращих готелів у центрі Праги

Автобуси та тролейбуси до центру міста

До аеропорту ходять лише автобуси та тролейбуси Празької транспортної компанії, які є частиною єдиної транспортної системи Праги.

Вони завжди зупиняються біля обох терміналів на першому поверсі.

Розклад руху та пошук пересадок можна знайти на офіційному сайті Празького транспорту: pid.cz/en

Маршрут Кінцева зупинка Підключення до метро Час у дорозі до центру Вартість проїзду
59 Nádraží Велеславін A (зелена лінія) 30-40 хвилин 40 крон
100 Злічин B (жовта лінія) від 45 до 50 хвилин 40 крон
191 Андел (На-Кніжеці) B (жовта лінія) від 60 до 70 хвилин 40 крон
AE Головний залізничний вокзал C (червона лінія) 45 - 50 хвилин 100 крон

Квитки: ціни та де купити

На всіх лініях громадського транспорту (59, 100 і 191), що прямують до аеропорту, ви можете використовувати звичайні празькі квитки без будь-яких спеціальних доплат.

Квитки можна придбати через мобільний додаток Lítačka або в жовтих автоматах безпосередньо на автобусних зупинках, де ви можете розрахуватися готівкою або карткою.

Квитки також можна придбати в автобусі в помаранчевому автоматі, де можна розрахуватися лише карткою. Водій не продає квитки.

Ви повинні підтвердити свій квиток в автоматі на зупинці в жовтому автоматі на платформі або в автобусі. Не перевіряйте квиток повторно при пересадці на інший автобус. Квитки, придбані в автобусі, більше не підтверджуються.

Всі квитки можна пересаджувати, і ви можете організувати будь-яку кількість поїздок на автобусі, метро, трамваї та поїзді в межах Праги.

90 хвилин 40 крон
30 хвилин 30 крон
24 години 120 крон
72 години 330 крон

Діти до 6 років та пенсіонери старше 70 років їздять безкоштовно.

Маршрут 59 (до зеленої лінії метро А)

Тролейбус № 59 - це найшвидше сполучення з центром міста. До березня 2024 року цей маршрут обслуговувався звичайними автобусами і був відомий як 119. Тролейбус № 59, який проходить частину маршруту як звичайний автобус, слідує тим самим маршрутом, що й колишній 119.

За 17 хвилин 59-й тролейбус доставить вас до станції метро лінії A "Nádraží Veleslavín", звідки ви зможете дістатися до історичного центру ще за 8-12 хвилин.

 • Час у дорозі доцентру (автобус + метро ) - приблизно 30-40 хвилин
 • Періодичність - 3-10 хвилин
 • Вартістьпроїзду - 40 крон за 90 хвилин

Останній тролейбус 59-го маршруту з аеропорту відправляється о 23:32 з пересадкою на метро з Надражі Велеславіна до центру о 23:55.

Перший тролейбус з Надражі Велеславіна відправляється о 5:13.

Nádraží Veleslavín є кінцевою зупинкою лінії 59, тому ви не пропустите вихід.

Маршрут 100 (до жовтої лінії метро B)

Автобус № 100 їде на південно-західну околицю Праги до кінцевої станції метро B "Zličín".

Поїздка до центру довша, ніж комбінація автобуса 119 і метро А, але якщо у вас є готель десь вздовж лінії метро В, скористайтеся цим сполученням.

 • Час у дорозі до центру (автобус + метро ) - приблизно 50 хвилин
 • Частота - від 15 до 20 хвилин
 • Вартістьпроїзду - 40 крон за 90 хвилин

Останній автобус 100-го маршруту з аеропорту відправляється о 23:16. У Злічині він пересідає на метро до центру, яке відправляється о 23:40.

Перший автобус зі Злічина до аеропорту відправляється о 5:20.

Зупинка Zličín є кінцевою для лінії 100, тому ви не пропустите вихід.

Маршрут 191

Автобус № 191 найменше підходить для подорожей до центру Праги і обслуговує більше працівників аеропорту, які живуть поблизу.

До станції жовтої лінії метро B "Anděl" можна дістатися за 50 хвилин через Дедіну, Петржини або Страгов.

Частота рейсів до/з аеропорту становить лише 30 хвилин. Понад дві третини автобусів, що прямують з центру міста, зупиняються біля торгового центру, розташованого приблизно в 3 км на південь від терміналу.

Автобус AE до головного вокзалу

Існує спеціальна автобусна лінія безпосередньо до головного залізничного вокзалу, на якій не можна використовувати звичайні празькі квитки на громадський транспорт.

Автобус AE (Airport Express ) курсує кожні 20 хвилин і без зупинок до головного вокзалу можна дістатися за 45-50 хвилин, в залежності від трафіку. Детальний розклад руху лінії AE можна знайти на сайті: pid.cz/AE.

Автобус зупиняється тільки перед Терміналом 1, звідки можна дійти пішки до Терміналу 2 за 5 хвилин.

На маршруті AE діє спеціальний тариф 4 євро, а звичайні квитки на громадський транспорт Праги не можна використовувати. Ви можете придбати квиток на інформаційному стенді "DPP" в залі прибуття Терміналу 1 і 2 або у водія. Оплату можна здійснити готівкою або карткою.

 • Час у дорозі до вокзалу - від 45 до 50 хвилин
 • Вартістьпроїзду 4 євро
 • Періодичність - 20 хвилин (60 хвилин вночі)
 • Години роботи - 24/7

Regiojet до автовокзалу Флоренції

Пряме сполучення з головним автовокзалом Флоренції забезпечують автобуси далекого прямування Regiojet.

Квитки можна придбати за маршрутом аеропорт - Флоренція, а також з аеропорту з пересадкою у Флоренції до інших пунктів призначення Regiojet (Брно, Їглава, Відень тощо).

Автобуси відправляються з аеропорту раз на годину з 7:30 до 19:30, а дорога до Флоренції займає близько 50 хвилин.

Квиток коштує 100 крон і його можна придбати лише онлайн на сайті regiojet.cz. Автобусна зупинка знаходиться перед готелем Courtyard Marriott, приблизно в 100 метрах від терміналів.

Нічні автобуси

Спеціальні нічні автобусні та трамвайні лінії курсують у Празі приблизно з 23:45 до 5:00. Метро вночі не працює.

Ціни на квитки такі ж, як і на денний транспорт.

До аеропорту ходять два нічних автобуси.

 • Маршрут 910 - ходить до центру (Karlovo náměstí, I. P. Pavlova, Pankrác) з частотою 30 хвилин. Поїздка до центральної частини міста займає близько 45 хвилин.
 • Маршрут 907 - курсує до центру (Площа Республіки, Музей, Головний залізничний вокзал) з частотою 30 хвилин (половина пересадок закінчується на головному вокзалі). Подорож до центральної частини міста займає близько 50 хвилин

До головного вокзалу також курсує нічна лінія AE.

Таксі

Таксі є найшвидшим прямим транспортом до центру міста і, особливо вночі, найкращим варіантом. Прага є дуже безпечним містом навіть вночі, проте нічний громадський транспорт до аеропорту ходить досить довго.

Офіційним оператором таксі до аеропорту є UBER. Таким чином, ціна відома заздалегідь і не може бути ніякої нечесності з боку водіїв.

Таксі можна викликати через мобільний додаток UBER або з автомата в залі прильоту (зона отримання багажу).

Вартість поїздки до центру міста залежить від місця призначення та часу доби. Чим більший попит на таксі, тим вища ціна.

Звичайна ціна до центру міста становить 500 к рон від аеропорту.

Regiojet до Карлових Вар

Пряма міжміська автобусна лінія Regiojet Прага - Карлові Вари також зупиняється в аеропорту. Зупинка знаходиться перед готелем Courtyard Marriott, приблизно в 100 метрах від терміналів.

Автобуси з аеропорту ходять раз на годину з 8:00 ранку до 8:00 вечора, а дорога до Карлових Вар займає менше 2 годин.

Квиток коштує 189 крон і його можна придбати лише онлайн на сайті regiojet.cz.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".