Трансфер в аеропорту Прага

Карлів міст у Празі

Аеропорт Праги використовує два термінали, з'єднані в один комплекс коротким сполучним коридором. Якщо перед вильотом ви помилково потрапите не в той термінал, ви зможете дійти до потрібного місця за 5 хвилин через внутрішній коридор.

Дешеві готелі в центрі Праги

Повністю відокремлено від основного комплексу аеропорту знаходиться третій термінал, але він використовується лише для приватних та урядових рейсів.

З якого терміналу ви летите?

Термінали в Празі розділені відповідно до напрямків, куди ви прямуєте.

  • Термінал 1 - обслуговує всі рейси до країн, що не входять до Шенгенської зони
  • Термінал 2 - обслуговує всі рейси до країн Шенгенської зони
  • Термінал 3 - використовується лише для VIP та урядових рейсів

Якщо ваш пункт призначення знаходиться за межами Шенгенської зони, але ви робите пересадку в країні Шенгенської зони, вас зареєструють у Терміналі 2.

Безпека та паспортний контроль

Термінал 1 має центральний паспортний контроль, після якого ви одразу потрапите в загальну транзитну зону для всіх рейсів, що не входять до Шенгенської зони.

Кожен вихід на посадку має власний пункт контролю безпеки, за яким немає жодних інших послуг, окрім туалетів.

Після прибуття до Терміналу 1 будьте готові до дуже довгих і погано організованих черг на паспортному контролі. Якщо ви є громадянином ЄС, ви можете пройти через автоматизовані і набагато швидші стійки. Ці автоматизовані ворота можуть вилучити лише паспорт, але не посвідчення особи.

Термінал 2 має центральний пункт контролю безпеки, який переходить у спільну зону для всіх рейсів до Шенгенської зони. Паспортний контроль відсутній.

Пересадка між рейсами

Аеропорт Праги дуже добре підходить для стикувальних рейсів. Якщо у вас гарантований трансфер (куплений в одному квитку) або ви подорожуєте лише з ручною поклажею, вам взагалі не доведеться залишати транзитну зону.

Місця пересадки добре позначені і реально займають не більше 15 хвилин від висадки до посадки на стикувальний рейс.

  • Шенген -> Шенген: ви залишаєтеся в терміналі 2 і виходите з літака прямо в зону виходу на посадку. Ви не проходите жодних перевірок.
  • Шенген -> Не-Шенген і навпаки: ви проходите через короткий сполучний коридор з терміналу 2 до терміналу 1 (приблизно 150 метрів). Здійснюється паспортний контроль та перевірка на безпеку.
  • Не-Шенген -> Шенген: ви залишаєтеся в Терміналі 1 і виходите з літака безпосередньо в зону виходу на посадку. Ви проходите контроль безпеки.

Карта терміналу

Оглядову карту всього аеропорту можна знайти на офіційному сайті: prg.aero/mapa-letiste

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".