Парковка в аеропорту Прага

Карлів міст у Празі

Якщо ви прямуєте до аеропорту Праги на автомобілі, перевірте ціни та іншу інформацію в цьому розділі.

Довгострокове паркування

Від 46 євро за тиждень або від 52 євро у високий сезон влітку ви можете припаркуватися на приватній парковці GO Parking приблизно за 5 хвилин їзди від терміналу (вас безкоштовно відвезуть до аеропорту відразу після паркування на мікроавтобусі). Бронюйте онлайн на сайті goparking.cz за допомогою нашого промокоду "CLC001".

Паркуйтеся безпосередньо в терміналах аеропорту на автостоянці "A" Smart перед Терміналом 2 та на автостоянці "C" Comfort перед Терміналом 1.

Smart пропонує паркування за 64 євро на тиждень, Comfort - за 2 260 чеських крон при бронюванні онлайн. У літній сезон ціни знову зростають: паркування Smart коштує 83 євро на тиждень, а паркування Comfort - 99 євро.

Короткострокове паркування

Безпосередньо перед терміналами 1 і 2 є безкоштовні експрес-парковки до 15 хвилин, але ви можете заплатити за наступні 15 хвилин за 4 євро і навіть за цілу годину за 7 євро. Безкоштовне паркування обмежене до 1х15 хвилин протягом 24 годин.

Якщо ви знаєте, що залишитеся довше, ніж на 15 хвилин, зупиніться на "економних" парковках B або C біля терміналу 2 або за готелем Courtyard. Вартість однієї години тут 3 євро.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".