Azores Airlines в двох словах

Літак Azores Airlines в аеропорту Понта-Делгада

Azores Airlines, до 2016 року відома як SATA International Airlines, - португальська авіакомпанія, що базується в Понта-Делгада PDL, найбільшому аеропорту Азорських островів, але також виконує рейси з Терсейри, Фуншала (Мадейра), Лісабона та Порту.

Бренд Azores Airlines є дочірньою компанією SATA Air Acores, що виконує міжнародні та довші внутрішні рейси з Азорських островів.

Забронювати житло на Азорських островах

Літаки Azores Airlines відрізняються своєю оригінальною лівреєю. Через більшу частину фюзеляжу проходить напис англійською мовою, який одним словом передає відчуття, що виникають у мандрівників під час відвідування Азорських островів. Кожен літак флоту має свій напис на фюзеляжі.

Кермо літака прикрашене стилізованим яструбом - птахом, на честь якого названі Азорські острови. Птах складається з 9 геометричних фігур, що символізують 9 Азорських островів.

Флот компанії складається з новітніх літаків Airbus A320neo, Airbus A321neo та Airbus A321LR для далекомагістральних рейсів до Америки.

Azores Airlines
S4
Код IATA
-
Альянс
Portugal
Країна походження
01. 12. 1990
Знайдено

Більше порад щодо польотів з Azores Airlines

Незалежно від того, чи летите ви з Azores Airlines вперше, чи повторно, ознайомтеся з нашими корисними порадами та рекомендаціями: