Azores Airlines брифінг

Літак Azores Airlines в аеропорту Понта-Делгада

Azores Airlines є класичним мережевим перевізником і пропонує безкоштовну реєстрацію в аеропорту.

Реєстрація в аеропорту

Реєстрація в аеропорту пропонується безкоштовно в усіх аеропортах, які обслуговує Azores Airlines. Час відкриття та закриття стійок реєстрації наступний:

  • Внутрішні рейси - стійка відкривається за 120 хвилин і закривається за 45 хвилин до вильоту (для вильотів з Лісабона за 60 хвилин до вильоту і з Порту за 50 хвилин до вильоту).
  • Міжнародні рейси - стійка відкривається за 180 хвилин і закривається за 60 хвилин до вильоту (для вильотів з Бостона та Кабо-Верде - за 75 хвилин до вильоту)

Детальний розклад, включаючи рейси Azores Airlines, можна знайти на сайті: azoresairlines.pt/check-in/times.

Ще не забронювали готель? Отримайте знижки на Booking.com

Онлайн-реєстрація

Ви можете зареєструватися на рейс онлайн через мобільний телефон або комп'ютер. Реєстрація доступна за 48 годин до вильоту, а посадковий талон можна згенерувати не пізніше, ніж за 75 хвилин до вильоту.

Ви можете зберігати свої посадкові талони на телефоні та показувати QR-код з екрану мобільного телефону в аеропорту.

Для найзручнішої онлайн-реєстрації використовуйте мобільний додаток Azores Airlines.

Вибір місця

Ви можете обрати конкретне місце в літаку за додаткову плату в розмірі від 10 до 50 євро, залежно від тривалості польоту та типу місця.

Якщо ви не виберете місце, вам буде безкоштовно надано випадкове місце. Якщо ви подорожуєте в групі з більш ніж однієї особи, система посадить вас разом.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".