Azores Airlines затримки та скасування рейсів

Літак Azores Airlines в аеропорту Понта-Делгада

Ваш рейс з Azores Airlines було скасовано або затримано на 2 години або більше? Тоді ви маєте право на компенсацію до 600 євро на особу.

Ви можете звернутися за компенсацією безпосередньо до авіакомпанії або просто і безкоштовно до спеціалізованих агентств.

Подати заявку на компенсацію

Компенсація згідно з Регламентом ЄС 261 застосовується до всіх рейсів, що виконуються Azores Airlines, оскільки авіакомпанія зареєстрована в Португалії, країні-члені ЄС.

Затримка рейсу Azores Airlines

Якщо ви затримуєтесь на виході на посадку на 2 години або більше, Azores Airlines зобов'язана надати вам безкоштовні напої пропорційно до тривалості затримки.

Якщо затримка в аеропорту прибуття становить 3 години або більше, ви також маєте право на фінансову компенсацію в розмірі від 250 євро до 600 євро залежно від відстані між двома аеропортами.

Ви матимете право на фінансову компенсацію, тільки якщо затримка сталася з вини Azores Airlines. Для отримання додаткової інформації див. статтю Компенсація за затримку рейсу.

Відстань Затримка Компенсація
До 1 500 км 3h+ 250 євро - подати заявку онлайн
Від 1 500 до 3 500 км 3h+ 400 євро - подати заявку онлайн
понад 3 500 км 3h+ 300 євро - подати заявку онлайн
понад 3 500 км 4h+ 600 євро - подати заявку онлайн

Скасований рейс з Azores Airlines

Якщо ваш рейс скасовано Azores Airlines більш ніж за 14 днів до вильоту, ви маєте право на безкоштовну заміну дати або відшкодування початкової вартості квитка.

Однак, якщо ваш рейс скасовано менш ніж за 14 днів до вильоту, ви також автоматично маєте право на фінансову компенсацію в розмірі до 600 євро.

Знову ж таки, компенсація виплачується лише у випадку, якщо авіакомпанія скасовує рейс, а не через непередбачувані обставини.

Куди звертатися за компенсацією

Ви можете вимагати компенсацію безпосередньо від авіакомпанії, використовуючи контактні дані, вказані на сайті: azoresairlines.pt/contact-us/claim.

Однак авіакомпанії часто намагаються уникнути компенсації і затягують розгляд претензії, ігноруючи та брешучи, тому звертайтеся безпосередньо до агентства.

Отримайте до 600 євро

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".