Bulgaria Air багаж

Посадка на рейс Bulgaria Air

Під час подорожі з Bulgaria Air ви маєте право на безкоштовне перевезення принаймні 1 місця малої ручної поклажі та 1 особистої речі.

Ручна поклажа

На всіх рейсах Bulgaria Air ви маєте право перевозити дві одиниці ручної поклажі, незалежно від придбаного тарифу.

Зокрема, розміри перевіряються і не повинні перевищувати 55x40x23 см для стандартної ручної поклажі та 30x40x10 см для особистих речей (ноутбук, дамська сумочка тощо).

Загальна вага ручної поклажі не повинна перевищувати 10 кг.

Якщо ви прибули до виходу на посадку з ручною поклажею, яка перевищує встановлені розміри, вона буде зареєстрована в багажному відсіку літака за додаткову плату від 30 до 70 євро залежно від довжини вашого маршруту.

Зареєстрований багаж

Ви маєте право безкоштовно перевозити зареєстрований багаж вагою до 23 кг, тільки якщо ви придбали тариф Economy SAVER, Economy PLUS або бізнес-класу.

  • Максимальна вага - 23 кг
  • Сума всіх вимірів - до 158 см

Вага завжди перевіряється. Габарити перевіряються тільки для явно негабаритного багажу.

Ви не маєте права на безкоштовне перевезення багажу за найдешевшим тарифом Economy HAND BAG.

Якщо ви хочете подорожувати з багажем, купуйте безпосередньо дорожчий тариф. Різниця в ціні між тарифами HAND BAG та SAVER дорівнює вартості зареєстрованого багажу, придбаного додатково до тарифу HAND BAG.

Ваш рейс затримали? Зверніться за компенсацією

Плата за надмірну вагу

Якщо ваш багаж важить від 23 кг до 32 кг, ви сплачуєте збір за понаднормову вагу в аеропорту в розмірі від 50 євро до 60 євро, залежно від маршруту.

Така ж сума сплачується за другу додаткову валізу.

Багаж вагою понад 32 кг перевозити заборонено.

Повний прейскурант цін на багаж можна знайти на сайті air.bg/your-baggage.

Дитячі коляски

Якщо ви подорожуєте з маленькими дітьми, ви маєте право на безкоштовне перевезення коляски, автокрісла або дитячого ліжечка. Ви повинні зареєструвати коляску на стійці реєстрації та здати її під час посадки на борт літака.

Діти до 2 років мають право на безкоштовне перевезення зареєстрованого багажу вагою до 10 кг, але тільки якщо супроводжуючий дорослий придбав тариф, що містить зареєстрований багаж.

В іншому випадку дитина до 2 років не має права на перевезення зареєстрованого багажу.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".