Fly Lili багаж

Flylili в аеропорту Сібіу

Flylili пропонує безкоштовне перевезення двох одиниць ручної поклажі в стандартній комплектації. Пасажири, які подорожують з туристичним агентом, також мають право на безкоштовне перевезення зареєстрованого багажу.

Короткий огляд багажної політики Flylili:

Тариф Мала ручна поклажа Велика ручна поклажа Зареєстрований багаж
Базовий 40x30x20 см 55x40x20 см -
Комфорт 40x30x20 см 55x40x20 см -
Преміум 40x30x20 см 55x40x20 см 23 кг
Політ з туристичним агентством 40x30x20 см 55x40x20 см 20 кг
Діти до 2 років - - 23 кг

Знайдіть житло через Booking та підтримайте нас

Ручна поклажа

Пасажири можуть взяти на борт 2 місця ручної поклажі. Велика валіза не повинна перевищувати 55 x 40 x 20 см і не повинна важити більше 8 кг, а менша - 40 x 30 x 20 см і не повинна перевищувати 6 кг.

Крім того, покупки з магазинів безмитної торгівлі можна перевозити безкоштовно понад встановлену норму багажу.

Діти до 2 років не мають права на перевезення ручної поклажі, але мають право на зареєстрований багаж, див. нижче.

Зареєстрований багаж

Подорожуючи з Flylili, ви маєте можливість придбати квитки за трьома тарифами: Basic, Comfort, Premium Тільки найдорожчий тариф включає безкоштовне перевезення зареєстрованого багажу вагою до 23 кг, інші тарифи дозволяють придбати зареєстрований багаж як додаткову послугу.

Для пасажирів, які подорожують з туристичним агентом, діють інші правила. Як правило, кожен пасажир може зареєструвати одне місце багажу з максимальною вагою 20 кг і розмірами 100 x 80 x 30 см.

Це також стосується чартерних рейсів, що виконуються для чеських, німецьких, польських або румунських туроператорів.

Плата за надмірну вагу становить 50 євро, а вага не повинна перевищувати 32 кг.

Перевезення тварин

Flylili дозволяє перевезення тварин в салоні літака. Для отримання цієї послуги необхідно зв'язатися з туристичним агентством і заздалегідь узгодити перевезення тварини з авіакомпанією. Наразі послуга надається безкоштовно відповідно до умов, зазначених на сайті компанії, див. flylili.com/pets.

Дитячі коляски

Маленькі діти можуть брати з собою в подорож дитячу коляску. Її необхідно зареєструвати на стійці реєстрації, а потім здати перед посадкою на борт літака. Коляска надається безкоштовно.

Діти до 2 років автоматично отримують право на безкоштовне перевезення зареєстрованого багажу вагою до 23 кг.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".