Fly Lili рейси

Flylili в аеропорту Сібіу

Авіаквитки Flylili можна придбати на сайті flylili.com на регулярні рейси з Румунії, особливо з аеропортів Брашов GHV та Сібіу SBZ до Німеччини, Італії, Греції, Туреччини та Іспанії.

Авіакомпанія також виконує значну кількість чартерних рейсів, які є частиною туристичного пакету від туристичних агентств. Ці рейси виконуються, наприклад, з Німеччини, Польщі або Чехії.

Квитки можна придбати за трьома тарифами Basic, Classic, Premium. Різниця полягає в кількості зареєстрованого багажу та можливості зміни або скасування квитка, причому дешевший тариф не включає жодної з цих опцій.

Шукайте житло через Booking та підтримуйте нас

Напрямки

Наразі авіакомпанія виконує переважно рейси з румунських аеропортів Брашов GHV та Сібіу SBZ до міст Західної Європи, таких як

Авіакомпанія також розпочала співпрацю з чеськими туристичними агенціями Čedok та Fischer з Exim Tours з групи DER Touristik, для яких літає з регіональних аеропортів у Карлових Варах та Чеських Будейовіцах до Бургаса, Болгарія.

Route map

Доступні чартерні маршрути з Румунії також показані на прикріпленому малюнку.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".