Тіволі

Тіволі

Парк розваг у центрі міста був побудований у 1843 році, що робить його другим найстарішим парком розваг у світі (найстаріший - Dyrehavsbakken, також данський і розташований приблизно за 15 км на північ від Копенгагена).

Переглянути готелі в центрі Копенгагена

Однак копенгагенський Тіволі - це не лише парк розваг з атракціонами, а й приємне місце для відпочинку зі ставком, великою кількістю зелені, ресторанами та кафе. Копенгагенський парк названий на честь італійського містечка Тіволі, куди римські імператори їздили відпочивати та розважатися.

Атракціони для дітей та любителів пригод

Окрім традиційних видів розваг, ви знайдете раритет у вигляді найстаріших дерев'яних американських гірок Rutschebanen, датованих 1914 роком. Також варто згадати американські гірки віртуальної реальності Demon, швидкість яких місцями перевищує 70 км/год і перевантаження 4G.

Також популярною є 80-метрова ланцюгова карусель, яку видно одразу після виходу з Центрального вокзалу Копенгагена.

Однак, окрім атракціонів для любителів пригод, Тіволі також пропонує багато розваг для дітей молодшого віку або більш боязких відвідувачів.

Повний список усіх атракціонів можна знайти на офіційному сайті парку: tivoli.dk/en

Прогулянка та феєрверки

Однак тематичний парк пропонує не лише атракціони, але й прекрасну романтичну паркову обстановку з безліччю магазинів, кіосків та ресторанів.

Парк особливо вражає з настанням темряви, коли місцевий ставок освітлюється понад 100 000 різнокольорових ліхтариків.

Щосуботи з червня по жовтень у Тіволі можна спостерігати вражаючий феєрверк, який починається о 23:30.

У Тіволі також проводяться різноманітні культурні заходи, театральні вистави та концерти. Детальну програму можна знайти на цій сторінці офіційного сайту.

Вхід та години роботи

Тіволі відкритий у теплу пору року, приблизно з кінця березня по жовтень, щодня з 11 години ранку. Він закривається о 22:00 або 23:00 з неділі по четвер, а також опівночі по п'ятницях і суботах.

Детальний графік роботи протягом року можна знайти тут: tivoli.dk/en/praktisk/aabningstider

Спочатку потрібно придбати сам вхід до парку, який не включає жодних атракціонів. Ціни наступні:

  • 155 датських крон - дорослі та діти віком від 8 років
  • 70 датських крон - діти віком від 3 до 7 років

Для того, щоб користуватися атракціонами, необхідно придбати Ride Pass, який можна придбати від 169 датських крон за найменші атракціони до 299 датських крон за необмежене користування всіма доступними атракціонами.

Ми рекомендуємо купувати квитки онлайн на офіційному сайті, черги за такими квитками коротші.

Проживання в Тіволі

Парк знаходиться прямо навпроти головного залізничного вокзалу, де розташовано кілька готелів. Якщо ви хочете отримати виняткові враження і не надто переймаєтесь грошима, зупиніться прямо в парку в одному з найкращих готелів Копенгагена, представленому готелем Nimb Hotel *****.

Якщо ви шукаєте дешеве житло близько 100 євро за ніч, зверніть увагу на City Hotel Nebo ** або Go Hotel Saga **.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".