Каскади Пуркарачча

Пуркарачча

Широка і крута долина, через яку пролягає дорога від перевалу Бавелла до узбережжя в містечко Солензара, ідеально підходить для численних зупинок і піших прогулянок мальовничим ландшафтом корсиканських гір.

10 найкращих готелів Корсики

Каскади Полічелла або Пуркарачча?

Одним з найвідоміших і найпопулярніших маршрутів є стежка через глибоку ущелину до водних каскадів Полічеллу (іноді пишеться Пулічеллу або Полішелло). Ця назва походить від назви каньйону, через який проходить дорога, але серед місцевих жителів каскади відомі переважно як "Пуркарачча" за назвою річки, що їх утворює.

Бурхлива гірська річка проривається крізь величезні гранітні валуни, створюючи ціле доміно з каскадних водоспадів, а також басейнів, в яких можна скупатися.

Стежка до каскадів Пуркарачча веде від головної дороги з місця під назвою Бокка ді Лароне. Стежка крута над великими каменями, місцями доводиться трохи продиратися крізь кущі, але з нею можна впоратися і без гірського досвіду. Потрібно лише мати невелику фізичну підготовку, і обов'язково якісне взуття.

Весь шлях туди і назад становить 4 км і займає близько 2 годин.

Після складного походу ви зможете скупатися в басейнах, тільки розраховуйте на те, що в сезон ви точно не будете самотніми.

Як дістатися?

До місця старту на автостоянці в Бокка-ді-Лароне можна дістатися лише автомобілем. Тут проходить дорога D268, від Бастії - 122 км, від Аяччо - 107 км, від Боніфація - 85 км.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".