Порто-Веккьо та околиці

Порто-Веккьо

Якщо ви любите пляжний відпочинок, то пляжі навколо Порто-Веккьо (Порті-Веджу корсиканською) є найвідомішими на Корсиці.

Білосніжні пляжі з дрібним піском і чисте блакитне море роблять його найпопулярнішим курортом на острові. Пляжі в околицях є не тільки одними з найкрасивіших на Корсиці, але й очолюють туристичні рейтинги найкрасивіших пляжів світу.

Забронюйте готель у Порто-Веккьо заздалегідь

Порто-Веккьо, з населенням 11 000 жителів, є 4-м за величиною містом на Корсиці, з невеликим, але гарним історичним центром з вузькими вуличками, гаванню і повним набором зручностей у вигляді магазинів, супермаркетів і аптек.

Пляжі та купання

У самому місті ви не знайдете пляжів, тому вам доведеться поїхати до сусіднього Порто-Веккьо (в межах 15 км), щоб знайти їх. Оскільки місцеві пляжі настільки гарні та відомі, що ми підготували власний міні-путівник по кожному з них:

Порто-Веккьо Проживання

Це місто є одним з найбільших курортів Корсики, і якщо ви прямуєте на пляжний відпочинок, зупиніться тут. Від невеликих апартаментів до великих готелів, ви знайдете сотні варіантів житла прямо в місті та вздовж узбережжя в околицях. Однак не шукайте тут величезних бетонних курортів, тут все стримано і гармонійно вписується в ландшафт.

Ось кілька порад, як знайти найкраще житло в Порто-Веккьо:

  • Hôtel le Porto-Vecchio ** - простий маленький готель в 5 хвилинах ходьби від центру, один з небагатьох, де ціна не перевищує 103 євро за ніч впродовж усіх свят
  • Holzer II *** - невеликий сучасний готель прямо в центрі з цінами нижче 110 євро за ніч
  • Best Western Hôtel Alcyon *** - одна з небагатьох мереж прямо в Порто-Веккьо, що пропонує доступні ціни 147 євро за ніч протягом усього літа.

Як дістатися до Порто-Веккьо?

Для багатьох мандрівників це місто стане першим контактом з Корсикою, оскільки саме тут знаходиться один з найбільших поромних портів на острові. Ціни на пороми та інформація про те, де можна забронювати квитки, детально описані в розділі Як дістатися до Корсики.

До Порто-Веккьо немає залізниці, тому єдиний практичний спосіб дістатися туди - на автомобілі. Поруч з портом є велика автостоянка з ціною до 10 євро на добу. У всьому місті практично неможливо знайти безкоштовну парковку.

До міста ходять міжміські автобуси, але їхня частота невелика:

  • Бастія. 20 євро
  • Аяччо: один раз на день прямий автобус Balesi Evasion, двічі на день з пересадкою в Scupet на лінії C1, ціна приблизно 16 євро
  • Боніфаціо: 2-3 рази на день, вартість близько 2 євро, дивіться розклад

В межах Порто-Веккьо протягом літнього сезону курсує безкоштовний мікроавтобус по кільцевому маршруту, карту та розклад дивіться на офіційному веб-сайті: portovecchio-tourisme.corsica/bus

Також є автобусне сполучення з Порто-Веккьо до найближчого аеропорту Фігарі FSC.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".