Пляж Паломбаджіа

Пляж Паломбаджіа

Паломбаджія - це, мабуть, найвідвідуваніший пляж на Корсиці. Він розташований за 10 км від Порто-Веккьо. Сам пляж має довжину 2 км і межує з сосновим гаєм. Дрібний пісок, кришталево чисте море, кольори якого варіюються від бірюзового до темно-синього, і надзвичайно густа рослинність на березі створюють враження екзотичних Карибських островів.

10 найкращих готелів Корсики

Купання та пляжні розваги

Пляж Плаж де Паломбаджіа - один з найкрасивіших на Корсиці. Багато простору, дрібний білий пісок і спокійна обстановка вдалині від великих міст створюють ідилічну атмосферу відпочинку.

Вхід у море дуже поступовий і піщаний, проте на західному кінці пляжу є невеликий скелястий риф, який разом з кришталево чистою водою створює ідеальні умови для сноркелінгу. Південний кінець оточений кількома великими ресторанами, тоді як північний кінець пляжу є домом для менших пляжних барів. Завдяки своїй довжині, ви завжди знайдете місце, незважаючи на популярність пляжу.

  • Поверхня пляжу - дрібний білий пісок
  • Вхід у воду - поступовий піщаний
  • Довжина пляжу - 2100 метрів
  • Ширина пляжу - 25 метрів
  • Прокат шезлонгів - так (приблизно 20 євро за комплект на день)
  • Туалети та душові - так
  • Ресторани - так
  • Магазини - немає

На південному кінці пляж Паломбаджіа через скелястий мис Тамаріччу (цим ім'ям часто помилково називають сам Паломбаджіа) нещільно з'єднаний з дуже схожим, лише трохи коротшим, пляжем де ла Фолака, який, у свою чергу, з'єднується з ще меншим пляжем Акчіаджу. Разом ви маєте смугу пляжів довжиною понад 3,5 км.

Великою перевагою всіх пляжів є велика тінь, яку дають прилеглі соснові ліси.

На всіх пляжах можна взяти напрокат водні велосипеди, човни або заплатити за катання на водних лижах та інші подібні розваги. Варіантів тут безліч, але, незважаючи на це, на всіх пляжах відносно спокійно.

Проживання на пляжі

Популярність пляжів і їх розташування за межами великого міста накладає свій відбиток на проживання. Зазвичай поблизу всіх трьох пляжів є лише приватні апартаменти, і ви не зустрінете великого готелю.

До того ж, квартири, як правило, розпродаються за рік наперед, а найнижчі ціни починаються від 147 євро за ніч.

Ви знайдете ширший вибір готелів у Порто-Веккьо, що за 10 км звідси.

Як дістатися до Паломбаджіа

Єдиний спосіб дістатися до Паломбаджіа - це автомобіль. Рейсовий автобус, що курсує 3 рази на день з Порто-Веккьо, був скасований у 2020 році і досі не відновлений.

Порівняти ціни на оренду авто в Корсиці

Єдина безкоштовна автостоянка знаходиться на північно-східному кінці пляжу, до неї веде гравійна дорога, великою перевагою є той факт, що автостоянка вкрита зрілими соснами. Точне місце розташування автостоянки знаходиться за цим посиланням.

Крім того, вздовж усіх пляжів є багато інших приватних автостоянок, але вони платні, зазвичай від 7 до 15 євро на день.

Якщо ви приїжджаєте на пляж після 9 ранку, знайти вільне місце буде дуже складно.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".