Пляж Рондінара

Пляж Рондінара

Один з найвідоміших і найкрасивіших пляжів Європи знаходиться на півдорозі між Порто-Веккьо і Боніфаціо.

Завдяки своєму захищеному розташуванню тут майже не буває хвиль, що робить його ідеальним для сімейного відпочинку з дітьми. Завдяки розташуванню в майже ідеально круглій бухті, пляж і його околиці нагадують форму маленької мушлі, але це особливо цінується, коли дивишся на нього з висоти пташиного польоту.

10 найкращих готелів Корсики

Пляж Рондінара часто входить до топ-10 найкрасивіших пляжів світу в різних рейтингах, так само, як і сусідні Паломбаджіа або Санта-Джулія.

Купання та пляжні споруди

Віддаленість пляжу Рондінара, безумовно, сприяє його популярності: найближчий населений пункт розташований приблизно за 5 км. Красиву сільську обстановку доповнюють соснові гаї, які простягаються прямо на пляжі, забезпечуючи природну тінь.

Дрібний білий пісок у кількох місцях доповнюється невеликими скелястими обривами, але вхід у воду комфортний, дуже поступовий і безпечний. Завдяки майже повністю закритій бухті, тут майже немає хвиль, а вода прозора, тому умови для сноркелінгу чудові.

  • Поверхня пляжу - дрібний білий пісок
  • Вхід у воду - поступовий піщаний
  • Довжина пляжу - 600 метрів
  • Ширина пляжу - 25 метрів
  • Прокат шезлонгів - так (приблизно 20 євро за комплект на день)
  • Туалети та душові - так
  • Ресторани - так
  • Магазини - немає

На південній половині пляжу розташовані магазини з прокату шезлонгів і парасольок, водних велосипедів і човнів. Ви також знайдете ресторан і кілька невеликих пляжних барів. Північна частина пляжу є природною, без зручностей і набагато більш приватною.

Вхід на пляж безкоштовний.

Проживання на пляжі

Неподалік від пляжу є великий кемпінг, який відкритий з 15 травня по 30 вересня: camping-rondinara.com/en.

Приблизно за 250 метрів від нього ви можете зупинитися в розкішних віллах для відпочинку. Résidence Les Terrasses de Rondinara на 4-6 осіб, і якщо ви подорожуєте групою, це цілком виправдовує свою ціну.

Шукайте більше пропозицій у сусідніх містах:

Як дістатися до Рондінара?

До пляжу можна дістатися вузькою асфальтованою дорогою, яка веде від головної дороги T10.

Поворот позначений вказівником "Rondinara Plage". Дорога приведе вас прямо до пляжу, де ви зможете залишити свій автомобіль на великій автостоянці.

Порівняти ціни на оренду автомобілів

Плата за паркування становить 5 євро на день, і ви не можете припаркувати свій автомобіль безкоштовно ніде в цьому районі через дуже вузьку дорогу.

Автобус до пляжу не ходить.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".