Nea Kameni

Неа Камені

Неа-Камені - безлюдний острів посеред затопленого морем вулканічного кратера. Острів повністю складається з лавової породи, а на вершині острівця знаходиться все ще активний вулканічний кратер. На Неа-Камені можна здійснити короткі та розслаблюючі піші прогулянки до кратера, які займуть не більше години.

Вхідний квиток на Неа-Камені коштує 5 євро і оплачується на місці.

Всього за кілька десятків метрів від Неа-Камені знаходиться менший острів Палеа-Камені, де ви можете скупатися в гарячих термальних джерелах.

Знайдіть житло в традиційних будинках

Як дістатися?

Оскільки і Неа-Каменя, і Палеа-Каменя безлюдні, регулярних поромів немає. Однак ви можете скористатися послугами багатьох компаній, що організовують круїзи та екскурсії. Катер відвезе вас з порту у Фірі на Санторіні, де вас зазвичай висаджують на півтори години, потім переправляють на сусідній острівець Палея-Камені і повертають назад до Фіри приблизно через півтори години.

У літній сезон також ходять човни з порту Ія.

Ціни на морські прогулянки становлять близько 20 євро, їх організовують такі компанії, як Santorini Volcano Tours або Santorini Boat Tours.

Однак, ви також можете скористатися перевагами повноцінних одноденних екскурсій з харчуванням "все включено", ціни на які починаються від 100 євро, наприклад, у Spiridakos Sailing Cruises.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".