Санторіні - Погода та найкращий час для подорожі

Санторіні

Санторіні розташований у субтропічному кліматичному поясі з теплим літом і м'якою зимою. У найхолодніші зимові місяці середньодобова температура коливається в межах 10-15°C. У цей прохолодний період, з грудня по березень, дощі випадають набагато частіше.

Починаючи з квітня, температура різко зростає, досягаючи піку близько 30°C у липні та серпні.

Санторіні протягом року

Дізнайтеся, яка погода в кожному місяці року і коли йде найбільше дощів.

Погода в січні

Січень на Санторіні дуже вітряний з частими зливами, але вони зазвичай тривають лише кілька хвилин. Середньодобова температура сягає 14°C, а іноземних туристів на острові майже немає, тому січень - один з найкращих місяців для того, щоб побачити Санторіні таким, яким він є насправді.

Погода в лютому

За статистикою, лютий - найхолодніший місяць року, з температурою від 11 до 14°C і некомфортно сильним вітром. Однак, порівняно з січнем, зливи йдуть набагато рідше і трапляються лише приблизно кожного третього дня.

Погода в березні

У березні на Санторіні все ще відносно прохолодно, але температура повільно підвищується до 16°C, а вітряна погода зберігається. Втім, значно зменшується кількість дощів і збільшується кількість сонячних днів, але багато служб у березні не працюють, як і взимку.

Погода в квітні

Температура повітря підвищується в середньому до 18°C, а вітер слабшає, тому квітень - гарний час для прогулянок містом і піших прогулянок. У квітні на Санторіні починають літати сезонні рейси, тому транспорт значно дешевший, ніж взимку (і влітку), а туристів все ще мало, тому ви можете насолоджуватися селами з мінімальною кількістю зайвих людей. Зливи дуже слабшають і йдуть в середньому лише 4 дні на місяць.

Погода в травні

Травень - найкращий місяць року для відвідування Санторіні, якщо ви хочете оглянути визначні пам'ятки, насолодитися краєвидами і здійснити пішохідні екскурсії. Температура тримається на дуже комфортному рівні 23°C, сонце світить цілий день, а з моря дме теплий бриз. Але для купання воно ще точно не готове, оскільки вода в морі лише 19°C. Ціни на готелі та авіаквитки в травні дуже низькі в порівнянні з літнім сезоном.

Погода в червні

У червні починається основний пляжний сезон. Погода стабільно сонячна з температурою близько 27 °C, але наприкінці місяця часто трапляються екстремальні температури понад 35 °C. Дощі бувають дуже рідко, але температура моря в першій половині місяця все ще може бути досить підступною і лише дуже повільно підніматися вище 20 °C.

Погода в липні

Липень - найспекотніший місяць року з нормальною денною температурою від 29 до 36 °C і постійним сонячним світлом. Морська вода прогрівається до 25 °C, а пляжний сезон у розпалі. З іншого боку, липень - найменш підходящий місяць для вивчення міст і прогулянок через високі температури.

Погода в серпні

Серпень залишається дуже спекотним, з температурою від 30 до 35 °C і нульовою кількістю опадів. Починаючи з середини місяця, у другій половині дня часто бувають досить сильні вітри, але вони лише роблять температуру приємнішою і дозволяють здійснювати піші прогулянки містом. У серпні на Санторіні збираються натовпи греків та італійців, а ціни в готелях найвищі в році.

Погода у вересні

Санторіні у вересні - ідеальний вибір для дешевшого і спокійнішого літнього відпочинку. Температура залишається високою і коливається в районі 27°C. Морська вода прогріта з літа до прекрасних 24°C, а дощі у вересні все ще дуже рідкісні.

Погода в жовтні

Жовтень вважається останнім місяцем літнього сезону, але він ідеально підходить для тих, хто не хоче проштовхуватися крізь натовп і задовольняється температурою близько 24°C. Однак море все ще прогріте до 23°C, тому купання цілком можливе. Дощі йдуть не дуже часто, приблизно 4 дні на місяць і лише у вигляді невеликих злив.

Погода в листопаді

У листопаді Санторіні осиротіє, що дає вам можливість відчути його в його автентичному вигляді. Температура все ще зазвичай піднімається до приємних 18°C, але вечорами і вночі відчувається наближення холоду, в основному через вітряну погоду з частими зливами. Багато служб і готелів закриті з листопада.

Погода в грудні

Грудень, як правило, найдощовіший місяць у році, на нього припадає близько 10 дощових днів. Температура піднімається максимум до 15 °C, а з моря дме сильний холодний вітер, який знижує температуру до 9-10 °C.

Таблиця температур протягом року

Санторіні - Температура на острові

Місяць
Погода
Повітря
Вода
Січень
дощ
12 °C
16 °C
Лютий
дощ
12 °C
16 °C
марш
сонячний
14 °C
16 °C
Квітень
сонячний
16 °C
17 °C
можливо.
сонце
20 °C
19 °C
Червень
сонце
24 °C
23 °C
Липень
сонце
26 °C
25 °C
Серпень
сонце
26 °C
26 °C
Вересень
сонце
24 °C
25 °C
Жовтень
сонячний
21 °C
22 °C
Листопад
дощ
17 °C
20 °C
Грудень
дощ
13 °C
17 °C

Коли переїжджати Санторіні

Якщо ви прямуєте на Санторіні, щоб дослідити його, побродити химерними селами і насолодитися чарівними заходами сонця, то уникайте піку літнього сезону, а в ідеалі подорожуйте в травні або вересні. У цей період на вас чекає приємна температура, мінімальна кількість дощів і пристойні ціни.

Для пляжного відпочинку на Санторіні вирушайте в період з червня по вересень, коли погода найспекотніша, сонце гарантоване на 100%, а морська вода приємно тепла - від 23 до 26°C.

Забронюйте готель на Санторіні заздалегідь

Якщо ви хочете заощадити якомога більше, найкращі місяці для вас - квітень і жовтень, коли лоукости все ще літають на Санторіні, але за значно нижчими цінами, ніж влітку. Аналогічно, ціни на готелі в цей період найнижчі.

Зимовий сезон ідеально підходить для мандрівників, які хочуть побачити Санторіні в його первозданному, нетуристичному вигляді. Парадоксально, але зима - найдорожчий час для польоту на острів, оскільки всі рейси до Європи є сезонними, і взимку залишається лише дорогий рейс Aegean Airlines з пересадкою в Афінах. Варто також пам'ятати, що більшість послуг не працюють взимку, і лише кілька готелів та ресторанів будуть відкриті, переважно лише у Фірі.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".