Санторіні - як найкраще подорожувати

Санторіні

Найпростіший спосіб - пересуватися самостійно, якщо ви хочете дослідити більш віддалені села та маленькі пляжі. Якщо ви можете обійтися лише відвідуванням основних напрямків, таких як Фіра, Ія, Камарі або Перісса, тоді ви можете легко скористатися місцевими громадськими автобусами.

Автомобіль, скутер або квадроцикл

Ви знайдете багато пунктів прокату автомобілів, скутерів або квадроциклів по всьому Санторіні. Скутери, як правило, популярні серед мандрівників, але вони не такі доступні, як автомобіль. Ви заплатите від 20 до 25 євро за день прокату, що приблизно дорівнює ціні значно комфортніших автомобілів.

Дороги на Санторіні вузькі та звивисті, і в літній сезон на них спостерігається інтенсивний рух, але якщо ви не хочете відвідати лише основні туристичні визначні пам'ятки, автомобіль буде просто необхідним.

Для більш детальної інформації дивіться розділ "Оренда авто на Санторіні ".

Автобуси KTEL

Єдиним видом громадського транспорту є автобуси KTEL, які курсують з головного міста Фіра до всіх туристичних визначних пам'яток (Камарі, Періса, Ія, Червоний пляж, Акротірі), а також до порту, причому автобуси до популярних напрямків, таких як Камарі та Ія, ходять кожні півгодини у високий сезон. Ви дізнаєтеся про зупинки лише за знаками, а іноді й без них, тому краще просто помахати рукою транспорту, що прибуває.

Проте, головні станції в кожному селі чітко позначені і зазвичай знаходяться недалеко від центру. Розклади руху зазвичай вивішуються на головних станціях та на сайті транспортної компанії ktel-santorini.gr.

Однак слід підкреслити, що час у розкладах є дуже орієнтовним і часто застарілим на кілька років. Втім, частота рейсів залишається незмінною: на основних маршрутах влітку приблизно раз на 30-60 хвилин, взимку приблизно вдвічі рідше.

Вагони обладнані кондиціонерами, за одну поїздку ви заплатите приблизно від 1,60 євро до 2,20 євро (див. огляд цін на квитки).

Квитки можна придбати в касах на головних зупинках або у персоналу/кондукторів, які продають квитки перед посадкою в автобус. Якщо ви подорожуєте з сільської місцевості, оплатіть квиток у водія. Ви завжди можете заплатити тільки готівкою.

Під час літнього сезону, коли кількість туристів на острові досягає свого піку, точно не сподівайтеся, що автобус зупинятиметься на зупинках по дорозі. Якщо автобус переповнений, він просто не зупиниться. Це робить автобуси ідеальним варіантом для пересування з кінця в кінець, тобто з Фіри до всіх туристичних місць.

Таксі

Таксі, мабуть, найдорожчий вид транспорту на острові, особливо якщо водій таксі дізнається, що ви не грек. Наприклад, поїздка з порту до Фіри коштуватиме близько 15 євро, а до аеропорту - 20 євро, тому ми рекомендуємо скористатися вищезгаданими варіантами.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".