Perissa

Перісса.

Перисса - другий за величиною курорт на Санторіні і, разом із сусіднім Камарі, єдиний справжній пляжний курорт на острові. Хоча на перший погляд Перісса здається маленькою і тихою, тут ви знайдете всі послуги, які ви хотіли б отримати під час літньої відпустки.

Найкращі пляжні курорти на Санторіні

На набережній, зокрема, вирує життя з безліччю таверн, ресторанів і барів, які зачиняються пізно ввечері. Втім, вам не варто турбуватися про надмірну зайнятість нічного життя; місцеві заклади є одними з найспокійніших.

Пляжі та купання

Перісса може похвалитися однойменним пляжем, який простягається на 2 км вздовж абсолютно рівного узбережжя. Пік Меса Вуно, що височіє над Періссою, додає фотогенічної атмосфери.

Пляж Перісси вкритий приємним чорним вулканічним піском, який продовжується в море. Вхід у воду тут відносно крутий, і ви не зможете досягти дна приблизно через 15 метрів. Це створює ідеальні умови для плавання і особливо для багатьох водних видів спорту, які пропонуються на місцевому пляжі.

Тут також є пункти прокату шезлонгів і парасольок, і практично весь пляж вистелений пішохідною набережною з численними ресторанами і магазинами. Пляж Перісса з'єднаний зі схожим, але тихішим пляжем Періволос.

Пам'ятки та визначні місця

Перисса може бути невеликим містечком, але в його центрі ви можете помилуватися найбільшою релігійною спорудою на Санторіні - церквою Святого Хреста з характерним блакитним куполом. Вона була побудована або повністю перебудована в 1956 році після руйнівного землетрусу.

Потім, на вершині 356-метрової гори Меса Вуно, відвідайте археологічні розкопки стародавньої Тери.

Проживання в Перісі

Дещо дивно, але житло в Перісі є одним з найдешевших на Санторіні. Навіть влітку ви можете знайти кілька апартаментів або невеликих готелів за ціною близько 55 євро за ніч. Ви даремно шукатимете тут великі курорти, оскільки в Перисі розташовані переважно невеликі затишні гестхауси.

Ми також підібрали кілька конкретних місць для проживання, які ми рекомендуємо, і всі вони знаходяться в межах 150 метрів від пляжу.

Як дістатися?

Перісса знаходиться приблизно в 13 км від столиці Фіри і до неї можна дістатися приблизно щогодини на автобусах KTEL, які також зупиняються в селах Мегалочорі та Емпоріо по дорозі. Квиток з Фіри коштує приблизно 2,20 євро.

Навіть доїхати до Перісси легко і добре позначено вказівниками. Ви можете припаркуватися безкоштовно будь-де, в тому числі на дорозі, яка проходить прямо вздовж пляжу.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".