Bosa

Боса.

Це мальовниче містечко на західному узбережжі Сардинії в провінції Орістано зачаровує відвідувачів своїми вуличками, барвистими фасадами, брукованими тротуарами та палацами.

10 найдешевших готелів Сардинії

І останнє, але не менш важливе: відвідувачі будуть зачаровані замком Серавалле, збудованим у 12 столітті тосканською родиною Маласпіно. Від споруди залишилися лише стіни, вежі та каплиця.

Пам'ятники, вулиці та річка Темо

Містечко Боса приваблює туристів головним чином своїми вузькими вуличками і тісними різнокольоровими будиночками. Привабливості місту додає його розташування в гирлі звивистої річки Темо, яка утворює подвійну ескізну точку в місті, а також навколишній горбистий ландшафт.

Барвисті будиночки здебільшого датуються 18 століттям, але в місті є й набагато старіші пам'ятки, наприклад, такі:

 • Замок Serravalle - Орієнтиром міста є замок Серравалле 13-го століття (іноді його називають Маласпіна), який височіє над історичним центром.
 • Церква San Pietro - Найстарішою релігійною пам'яткою в готично-романському стилі, датованою 11 століттям, є добре збережена церква Святого Петра.
 • Собор Непорочного Зачаття - найбільша церква в Босі - це бароковий собор, витоки якого сягають 12 століття, однак нинішній вигляд він має після повної перебудови в 19 столітті

Пляжі та купання

Прямо в місті ви знайдете прекрасний широкий піщаний пляж, який називається Боса Марина на честь місцевої місцевості.

Це один з найкрасивіших міських пляжів Сардинії, тут не буває багатолюдно, а ціни в ресторанах і барах більш помірні, ніж деінде на Сардинії. Поруч із пляжем є платна автостоянка (2,50 євро на день) і автобусна зупинка для автобусних ліній 9205, 9211, 9223, 9225 і 9312.

Проживання в Босі

Боса - одне з найдешевших містечок на досить дорогій Сардинії. Навіть у високий сезон ви можете легко зняти двомісний номер на добу за 70 євро, навіть у невеликих готелях.

Це робить Босу ідеальною базою і відправною точкою, якщо ви плануєте дослідницьку відпустку на Сардинії.

Як дістатися

Якщо ви прямуєте до Боси на машині, будьте готові заплатити за паркування. Однак ціни не є захмарними, зазвичай ви заплатите 0,50 євро за годину і до 6 євро за цілий день.

Порівняйте ціни на оренду авто та Сардинію

До Бози також легко дістатися на автобусі. Всі автобусні лінії зустрічаються на автобусній зупинці на Piazza Manin (місцезнаходження на google.com/maps[/translate]). Перевірте розклад найважливіших ліній, які йдуть до Бози (натисніть на номер лінії):

 • Кальярі - найшвидша з пересадкою в Макомері
 • Сассарі - 701, 710
 • Альгеро - 9312 (пряме сполучення також з аеропортом Альгеро)
 • Орістано - 703
 • S'Archittu - 703
 • Макомер (найближча залізнична станція) - 9205, 9210, 9223
 • Порто-Алабе - 9225
 • Монтреста - 9226

Детальну інформацію про пересування автомобілем, автобусом та поїздом дивіться у розділі Транспорт на Сардинії.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".