Сардинія - Погода та найкращий час для подорожі

Сардинія

На Сардинії панує середземноморський субтропічний клімат. Літо спекотне і сухе, а зима волога і м'яка. Влітку температура часто досягає тропічних 30 градусів, а взимку рідко опускається нижче нуля. Острів може похвалитися 300 сонячними днями на рік, що особливо оцінять ті, хто вирушає на Сардинію, щоб побачити море. Середня температура моря влітку становить близько 25°C.

Хоча Сардинія є відносно великим островом, погода на півночі та півдні схожа. Західне узбережжя та гірські райони в середині Сардинії більш вітряні.

Знайдіть найкращий пляжний курорт на Сардинії

Погода та температури протягом року

Ось як виглядає погода на Сардинії протягом кожного місяця року

Погода в січні

Січень на Сардинії - ідеальний місяць для вивчення міст і сіл або для автомобільних подорожей по острову. Температура вдень зазвичай коливається близько 14°C. Сніг може лежати на найвищих частинах гір, а січень - це місяць з найбільшою ймовірністю того, що єдиний гірськолижний курорт, Брунку Спіна, буде відкритим.

Дощі йдуть в середньому 7 днів на місяць, але зазвичай вони не тривалі.

Погода в лютому

Лютий - один з найбільш дощових місяців на Сардинії, особливо на півночі острова.

Незважаючи на це, не потрібно турбуватися про пересування містами та визначними пам'ятками, оскільки дощі йдуть в середньому лише 8 днів на місяць, і більшість з них - це короткі зливи. Температура в лютому в середньому становить близько 15°C.

Погода в березні

Останній місяць зими все ще ідеально підходить для того, щоб досліджувати Сардинію, повністю вільну від туристів, їздити по містах і містечках і насолоджуватися автентичною атмосферою.

У березні на узбережжі може бути некомфортно вітряно, але температура вже піднімається в середньому до 17°C, а максимальні показники часто перевищують 20°C. Середня кількість дощових днів становить 8 на місяць, а дощі відносно часті, але лише у вигляді коротких злив.

Погода в квітні

Квітень - останній місяць, коли відносно часто (але короткочасні) йдуть дощі. Температура зазвичай піднімається до 19 °C і часто перевищує 25 °C.

Але для купання в морі, звичайно, ще не час, тому квітень ідеально підходить для поїздок по місту, огляду визначних пам'яток і піших прогулянок, для яких погода буде ідеальною - ні спекотно, ні холодно.

Погода в травні

Останній місяць справжньої весни на Сардинії ідеально підходить для піших і велосипедних прогулянок. Середня температура коливається в районі 24°C з максимумами до 30°C.

Іноді випадають короткі зливи, але все ще занадто холодно, щоб купатися в морі, а море, зокрема, ще далеко від того, щоб прогрітися до рівня, який підійде більшості мандрівників.

Погода в червні

Перший місяць літа - це початок низького сезону на Сардинії, а наприкінці місяця він вже переходить у високий сезон. Середня температура піднімається до 28°C, але вдень часто перевищує 30°C.

Морська вода, особливо на мілководді, вже починає приємно прогріватися, і літні купальні канікули в самому розпалі. Дощі - це радше виняток, в середньому 3-4 дні на місяць бувають лише дуже легкі зливи.

Погода в липні

Липень на Сардинії - це типовий літній місяць, коли сезон у розпалі. Температура в середньому становить 31°C уздовж узбережжя, але зазвичай досягає 40°C принаймні кілька днів на місяць.

Дощі бувають рідко, а небо безхмарне протягом усього липня.

Погода в серпні

Серпень - найспекотніший місяць на Сардинії і місяць з абсолютною найбільшою кількістю туристів. Звичайна денна температура в середньому становить 32°C, з кількома днями, коли вона може сягати понад 40°C.

Серпень також є найспекотнішим місяцем для моря, яке в мілководних бухтах може бути некомфортно теплим до рівня повітря. Дощ і похмуре небо в серпні дуже рідкісні.

Погода у вересні

Протягом вересня погода на Сардинії типово літня, з набагато приємнішими температурами, ніж під час відпустки. Вони піднімаються в середньому до 28°C з меншою ймовірністю екстремальної спеки.

Температура морської води по-літньому тепла, і ви зможете спокійно купатися на всіх пляжах.

Хоча у вересні дощі йдуть приблизно в 4 рази частіше, ніж у серпні, це лише дуже легкі, короткі зливи, які не завадять вашій відпустці.

Погода в жовтні

Навіть у жовтні ви можете насолоджуватися класичним літнім відпочинком на Сардинії. Середньодобова температура становить від 22 до 24 °C, але часто досягає 30 °C.

Море все ще приємно тепле з літа, особливо в мілководних бухтах на півночі Сардинії. Дощові зливи нетривалі і йдуть в середньому лише 5 днів на місяць.

Порівняти ціни на оренду автомобілів на Сардинії

Погода в листопаді

У листопаді купатися на Сардинії наважаться лише витривалі люди. Зазвичай денна температура піднімається до 19°C, але вечори, як правило, вітряні та холодні.

Дощі йдуть в середньому 7 днів на місяць, переважно у вигляді невеликих злив. Це робить листопад гарним місяцем для піших прогулянок і міських подорожей.

Погода в грудні

Грудень - найдощовіший місяць на Сардинії, коли дощі йдуть приблизно вдвічі частіше, ніж по всій країні. Однак, як правило, це більше зливи, а тривалі дощі бувають рідко. Температура опускається до 15 °C.

Таблиця температур протягом року

Сардинія - Погода в регіонах практично однакова

Місяць
Погода
Повітря
Вода
Січень
дощ
15 °C
14 °C
Лютий
дощ
15 °C
14 °C
марш
дощ
17 °C
14 °C
Квітень
сонячний
18 °C
15 °C
можливо.
сонячний
23 °C
17 °C
Червень
сонце
28 °C
21 °C
Липень
сонце
31 °C
25 °C
Серпень
сонце
31 °C
26 °C
Вересень
сонячний
27 °C
24 °C
Жовтень
сонячний
22 °C
21 °C
Листопад
дощ
18 °C
18 °C
Грудень
дощ
15 °C
15 °C

Коли переїжджати Сардинія

Коли найкраща погода і найнижчі ціни в Сардинія?

Які місяці найкращі для відвідування?

Сардинія - цілорічний напрямок, і кожен сезон пропонує чудові умови для різних видів діяльності.

Літні канікули (липень-серпень)

Острів переживає найбільший наплив туристів під час літніх канікул, коли натовпи людей стікаються на морські курорти, щоб насолодитися спекотними днями.

У серпні пляжі заповнені сотнями італійців, які приїжджають сюди переважно на місячну відпустку. Тому в серпні спостерігаються найвищі ціни на житло в році (на 15-20% вищі, ніж у липні).

Знайдіть найкращий пляжний курорт на Сардинії

Весна та осінь

Якщо ви хочете уникнути найбільших натовпів, ми рекомендуємо вирушати на Сардинію з квітня по червень або з середини вересня по жовтень.

Низький сезон пропонує мінливу погоду і прохолодне море, але, на відміну від високого сезону, він чудово підходить для піших і велосипедних прогулянок.

Починаючи з квітня, температура повільно починає зростати, досягаючи приємних 20 градусів. До середини вересня, з іншого боку, спекотні дні на острові припиняються, і температура опускається до приємних 26°C.

Міжсезоння

Не варто їхати на Сардинію в низький сезон. Дні короткі і холодні, як і у нас, і багато закладів закриті (в тому числі деякі готелі). Більшість туристів їдуть сюди на карнавал, який святкується в декількох місцях на острові.

З листопада по березень температура не перевищує 20 °C і дуже дощово. Найбільш дощові місяці - листопад, грудень і лютий.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".