Пунта-ла-Мармора

Пунта-ла-Мармора

Сардинія відома своїми прекрасними пляжами, але любителі піших прогулянок також отримають задоволення. Звичайно, вони не повинні пропустити найвищу гору Сардинії, Пунта-ла-Мармора (іноді також відому як Перда-Крапіас), яка здіймається на висоту 1 834 метри над рівнем моря.

Знайдіть готель посеред природи

Гора лежить в осиротілих горах Дженнарджент, де ви, швидше за все, зустрінете стада корів або овець, ніж туристів.

Ґеннарґент - це голий гірський хребет, вкритий лише низьким підліском, де переважають вапнякові скелі та гори від світлого до білого кольору. У гарну погоду краєвиди відкриваються на всі боки.

Сходження на Пунта-ла-Мармору

До найвищої вершини Сардинії дійсно є промарковані стежки, але не думайте, що вказівники є ідеальними. Лише подекуди на второваних стежках зустрічаються червоні та білі знаки, але заблукати тут майже неможливо, оскільки більшість стежок ведуть прямо до Пунта-ла-Мармора.

Найкоротший і найпростіший підйом - від парковки єдиного на острові гірськолижного курорту на висоті близько 1500 м, розташування якого можна знайти на сайті en.mapy.cz. Парковка тут безкоштовна.

Звідси ви можете або піднятися прямо по схилу довжиною приблизно 450 м до другої за висотою вершини Сардинії, Брунку Спіна (1 829 м), або піти трохи більш кружним маршрутом по "маркованій" стежці, але з меншим набором висоти і кращими краєвидами. Після того, як ви підніметеся на найкрутішу частину стежки (близько 0,5 км), решта шляху до Пунта Ла Мармора пройде зручним хребтом.

Весь шлях від парковки до Пунта-Ла-Мармора і назад становить 10 км і може бути пройдений приблизно за 3 години. Хороші туристичні черевики - обов'язкова умова.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".