easyJet багаж

easyJet

Норми перевезення багажу на рейсах авіакомпанії easyJet залежать від додаткових послуг, придбаних за квиток. Кожен пасажир має право на перевезення невеликої кількості ручної поклажі в межах базового тарифу.

Норма перевезення ручної поклажі

Пасажири мають право на безкоштовне перевезення 1 місця ручної поклажі наступних розмірів за кожним квитком:

  • 45 x 36 x 20 см

Обмеження по вазі для цього багажу становить щедрі 15 кг. Однак, в аеропортах ви не зіткнетеся з особливим ваговим контролем. Навпаки, дуже часто розмір багажу вимірюється за допомогою багажних ваг біля виходу на посадку.

Ще не забронювали готель? Отримайте знижку на booking.com

Велика ручна поклажа

Пасажири за тарифом FLEXI або ті, хто придбав послугу "Велика ручна поклажа", можуть взяти з собою більшу ручну поклажу на додаток до своєї малої ручної поклажі. У цьому випадку ви маєте право на 2 місця багажу з наступними обмеженнями:

  • 45 x 36 x 20 см
  • 56 x 45 x 25 см

Мандрівники з оплаченою участю в програмі easyJet PLUS також мають право на другу більшу валізу.

Зареєстрований багаж

Зареєстрований багаж можна придбати на сайті easyJet під час бронювання або в розділі "Керування бронюванням" перед реєстрацією на рейс.

Існують обмеження щодо ваги: 15 кг, 23 кг, 26 кг, 29 кг та 32 кг.

Вартість багажу залежить від відстані перельоту та ваги. Зазвичай очікується, що ви заплатите 40 євро за рейс за 23 кг валізи.

Ви можете зареєструвати свій багаж в аеропорту за 40 хвилин до вильоту. Однак на деяких рейсах стійки реєстрації закриваються вже за 60 хвилин до вильоту, наприклад, в лондонському аеропорту Гатвік або паризькому CDG.

Наша порада: якщо ви плануєте придбати кілька місць на додаток до зареєстрованого багажу вагою до 23 кг, варто придбати тариф Essentials.

Дитячі коляски

EasyJet дозволяє безкоштовно перевозити не лише саму коляску, але й загалом 2 предмети у багажному відділенні. Якщо ви подорожуєте з маленькими дітьми, ви маєте право перевозити 2 предмети з цього списку:

  • дитячий візок (складаний або не складаний)
  • дитяче ліжечко
  • автокрісло
  • автокрісло
  • рюкзак на спину

Ці предмети можна безкоштовно зареєструвати на стійці реєстрації в аеропорту.

Тварини на борту

EasyJet не дозволяє брати на борт або в багажний відсік домашніх тварин (собак, котів, папуг тощо). Єдиний виняток - собаки-поводирі.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".