easyJet рейси

easyJet

Варто купувати квитки easyJet безпосередньо на сайті easyjet.com. Найнижчі ціни зазвичай доступні, як тільки новий маршрут або період з'являється у продажу. З наближенням дати вильоту ціни пропорційно зростають.

У EasyJet немає акцій, тому чим раніше ви купуєте, тим дешевше ви летите.

Купуйте квитки у Ryanair

Ціни у easyJet трохи вищі у порівнянні з лоукостерами, але з іншого боку, у easyJet кращий час польоту і вони приземляються в головних аеропортах, а не в другорядних аеропортах, що знаходяться далі.

Зазвичай ви платите близько 40 євро за квиток в один бік. Діти до 2 років завжди платять 25 фунтів без права на окреме місце.

Стикувальні рейси

EasyJet дозволяє додавати додаткові рейси під час процесу купівлі квитка, щоб придбати кілька рейсів одночасно. Однак бронювання здійснюється окремо і незалежно.

Якщо ви пропустите стикувальний рейс, ви не маєте права на заміну рейсу, обслуговування або повернення коштів. Це негарантовані пересадки.

Проте, EasyJet - дуже клієнтоорієнтована авіакомпанія і намагатиметься вирішити більшість проблем на вашу користь. Тому заміна рейсу часто пропонується безкоштовно або за додаткову плату, але ви не можете вимагати її виконання.

Зміна рейсу

EasyJet пропонує багато способів керування бронюванням. Більшість змін ви можете зробити самостійно в розділі "Керування бронюванням" на сайті авіакомпанії.

Помилки в імені

З кожним трапляється, що під час реєстрації ви помилилися у написанні свого імені. В такому випадку ви завжди можете безкоштовно виправити до 3 букв.

Крім виправлення імені, ви також можете змінити посаду або стать.

Більш ранній рейс або рейс в інший аеропорт

Існують також гнучкі варіанти зміни рейсу. За невелику плату ви можете полетіти більш раннім рейсом в той же день в той же або інший аеропорт в цьому районі. Наприклад, замість денного рейсу Прага - Лондон Станстед, ви можете полетіти ранковим рейсом Прага - Лондон Гатвік.

Скасування рейсу через хворобу

У важких випадках можна скасувати рейс і отримати ваучер або повне відшкодування. EasyJet приймає рішення на основі тяжкості хвороби або нещасного випадку та неможливості здійснити рейс. Доброзичливість визначається авіакомпанією, і ви повинні мати при собі документ, заповнений лікарем. Для отримання додаткової інформації відвідайте easyjet.com/managing-your-booking.

Пункти призначення

Авіакомпанія має бази з найбільшою кількістю рейсів у наступних аеропортах:

  • Бордо, Ліон, Нант, Ніцца, Париж-CDG, Париж-Орлі
  • Німеччина: Берлін
  • Італія: Мілан-Мальпенса, Неаполь, Венеція
  • Нідерланди: Амстердам
  • Португалія: Фару, Лісабон, Порту
  • Іспанія: Барселона, Малага, Пальма-де-Майорка
  • Швейцарія: Базель, Женева
  • СполученеКоролівство: Белфаст, Бірмінгем, Брістоль, Единбург, Глазго, Ліверпуль, Лондон-Гатвік, Лондон-Лутон, Манчестер

Напрямки, де easyJet не має своєї бази, але виконує велику кількість рейсів до існуючих баз, включають Будапешт, Прагу, Ларнаку, Пафос та Аліканте.

Авіакомпанія виконує рейси переважно в Європі. Однак, вона також пропонує послуги до Марокко та Єгипту в Північній Африці.

Карта маршрутів

Чіткий перелік напрямків також можна знайти на карті маршрутів на сайті easyjet.com/routemap або на зображенні нижче.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".