easyJet брифінг

easyJet

Ви можете зареєструватися на рейс easyJet онлайн або в аеропорту. Однак лише перший варіант є безкоштовним.

Реєстрація онлайн

З easyJet зареєструватися на рейс онлайн дуже просто. Все, що вам потрібно - це комп'ютер або мобільний телефон та дані вашого проїзного документа. Після реєстрації перейдіть на сайт easyjet.com і роздрукуйте або збережіть свій посадковий талон на телефоні. Для підтвердження реєстрації вам потрібно буде використати QR-код - він повинен бути розбірливим.

Ви можете зареєструватися від 30 днів до 2 годин до вильоту.

Ще не забронювали готель? Отримайте знижку на booking.com

Якщо протягом цього часу ви внесете будь-які зміни, наприклад, додасте багаж, вам потрібно буде зареєструватися знову.

Вибір місця

Ви можете вибрати конкретні місця в літаку під час бронювання квитка, в будь-який час в розділі "Керування бронюванням" або під час онлайн-реєстрації.

Вартість місць у літаку залежить від конкретного рейсу та місця в літаку. Найдорожче коштують місця в передній частині літака і в проходах з аварійними виходами, які мають більше місця для ніг.

Ціна за вибір місця коливається від 8 до 12 євро.

Якщо вам все одно, де ви будете сидіти, пропустіть вибір місця і дозвольте системі автоматично посадити вас в будь-яке місце в літаку безкоштовно. Випадкові місця зазвичай надаються групам разом - система не буде навмисно саджати вас у певне місце.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".