easyJet затримки та скасування рейсів

easyJet

EasyJet - одна з найбільших європейських авіакомпаній, тому логічно, що особливо в літній сезон вона може уникати затримок або скасувань рейсів. У таких випадках мандрівники захищені Регламентом ЄС 261, який гарантує права пасажирів, включаючи можливу компенсацію до 600 євро на особу.

Отримайте компенсацію з easyJet

Компенсація застосовується до всіх рейсів, що виконуються easyJet.

Затримка рейсу з easyJet

Щодо затримок рейсів, права пасажирів починають діяти, якщо затримка перевищує 2 години. У цьому випадку ви маєте право на прохолодні напої. Залежно від аеропорту, авіакомпанія надасть грошовий ваучер на купівлю їжі або ваучер до певного ресторану, щоб купити бутерброд і воду.

У разі затримки більше ніж на одну годину ви також маєте право на готель, включаючи харчування та зустріч в аеропорту. Однак такі затримки трапляються з easyJet нечасто.

Якщо ви прибули в пункт призначення із затримкою на 3 години або більше, ви також можете вимагати грошову компенсацію. Однак майте на увазі, що відповідальність за затримку несе авіакомпанія. Це не стосується надзвичайних обставин, таких як страйк авіадиспетчерів, страйк персоналу аеропорту або погодні умови.

Відстань Затримки Компенсація
до 1 500 км 3h+ 250 євро
1 500 до 3 500 км 3h+ 400 євро
понад 3 500 км 3h+ 300 євро
понад 3 500 км 4h+ 600 євро

Ви можете звернутися за компенсацією безпосередньо на сайт easyjet.com/claim/eu261 або до спеціалізованих агентств, які візьмуть близько чверті суми компенсації. Це пов'язано з тим, що авіакомпанії часто не реагують на ваші претензії або виправдовуються і пропонують меншу компенсацію.

Отримайте компенсацію від easyJet

Скасований рейс з easyJet

EasyJet не дуже часто скасовує рейси, а якщо і скасовує, то за 14 днів до закінчення терміну, коли на вас не поширюються права пасажира згідно з Регламентом ЄС 261. У такому випадку ви маєте право на відшкодування або безкоштовну заміну на інший рейс.

Однак, якщо ваш рейс скасовано за 13 або менше днів до вильоту, ви також маєте право на грошову компенсацію в розмірі до 600 євро залежно від відстані, зазначеної в таблиці вище.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".