Маяк Акротірі

Маяк Акротірі

Маяк в Акротірі, на південно-західному краю Санторіні, є одним з найромантичніших місць на острові. Маяк Акротірі - один з найкрасивіших на Кікладських острова х з його сільським характером і чистою архітектурою. Той факт, що маяк стоїть у відокремленому місці, далеко від шуму і суєти курортів, на скелі на висоті майже 100 метрів над морем, додає йому чарівної атмосфери.

Його спрямоване положення робить його дуже популярним місцем для спостереження за заходом сонця.

Маяк був побудований у 1892 році французькою компанією Collas et Michel і є одним з найстаріших у Греції. Проста біла споруда з цегляним оздобленням і зеленим дахом і сьогодні слугує своєму призначенню.

Знайти житло в традиційних будинках

Проживання

Якщо ви шукаєте житло в безлюдному і надзвичайно тихому місці, то район південного заходу Санторіні навколо маяка - ідеальний вибір. Одне з найкращих помешкань тут включає розкішні апартаменти Symmetry Suites з басейнами та захоплюючими краєвидами.

Як сюди дістатися?

До маяка не ходять автобуси, тому єдиний спосіб дістатися сюди - орендований автомобіль. Щоб дістатися до маяка, вам потрібно спочатку дістатися до села Акротірі, куди добре вказати вказівники з Фіри, столиці острова. Далі просто їдьте прямо по головній дорозі, поки не доїдете до кінця острова до маяка, де є безкоштовна автостоянка.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".