Тірасія.

Тірасія.

Тірасія (іноді пишеться з двома "с", як Тірасія) - другий за величиною острів архіпелагу Санторіні, але його значення навіть близько не стоїть до значення головного острова. На Тірасії проживає близько 300 постійних мешканців, які досі ведуть традиційний спосіб життя, займаючись переважно рибальством. Наприклад, електрика була проведена на Тірасію лише в 1990-х роках.

Відвідавши Тірасію, ви поринете у світ миру і спокою, а також побачите прекрасні краєвиди на далекий Санторіні. Особливо відомі таверни в Тірасії. Острів, можливо, не належить до найкрасивіших місць, але якщо ви збираєтеся провести на Санторіні тривалий період часу, його обов'язково варто відвідати і насолодитися кількома годинами божественного спокою.

Знайдіть житло в традиційних будинках

Як дістатися?

Між Санторіні та Тірасією приблизно 4 рази на день курсують швидкісні пороми Seajets, ціна квитка в один бік - 2,50 євро. Ви причалюєте до порту Тірасії, звідки підніметеся приблизно 400 сходинок до села, розташованого на 230 метрів вище.

Потім ви можете пройти кількома немаркованими стежками до Тірасії і відкрити для себе оголену красу вулканічного острова.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".