Oia

Захід сонця в Ія

Місто Ія, розташоване на північно-західному краю острова Санторіні, є одним з найкрасивіших місць не тільки в Греції, але й у Європі. Адже Ія відома на весь світ своїми прекрасними заходами сонця над типовими грецькими церквами з білими фасадами і блакитними дахами, що стоять на крутому схилі пагорба над морем.

Купити квитки на Санторіні

Ія змагається з сусідньою Фірою за звання "найкрасивішого села Греції".

Захід сонця в Ії

Оскільки Ія розташована на західному узбережжі і з першого погляду привертає увагу своїм дуже фотогенічним розташуванням, буквально застрягши на скелях над морем, очевидно, що це ідеальне місце для спостереження за заходами сонця. Настільки, що захід сонця над Ією часто називають найкрасивішим у світі.

Сонце буде сідати над островом Тірасія на задньому плані, в той час як красиві білі будинки і церкви на передньому плані будуть відкидати тіні.

Які найкращі місця в Ії для спостереження за заходом сонця?

  • Блакитнокупольні церкви - якщо ви хочете отримати саме цей кадр, вирушайте на невеликий оглядовий майданчик, до якого веде стежка від пішохідної зони Нік. Номіку і знаходиться саме в цьому місці.
  • Замок Ія та вітряки - другим за популярністю місцем є оглядовий майданчик на замку, з якого відкривається вид на кілька вітряків, які виглядають дуже романтично на заході сонця. Оглядовий майданчик знаходиться саме на цьому місці.

У вихідні дні та протягом усього літнього сезону тут можна побачити неймовірні натовпи людей, яким доводиться протискуватися на дуже вузьких вуличках. Але навіть попри це, романтичний краєвид вартий того, щоб проштовхнутися крізь сотні інших туристів.

Пам'ятки та визначні місця

Хоча Ія сильно постраждала від землетрусу 1959 року, вона була відбудована практично без змін. Головна визначна пам'ятка - це, звичайно ж, захоплюючий вид на бухту (колишній кратер) і стрімкі скелі, на яких стоїть Ія. Тут ви будете блукати вузькими вуличками, долати безліч сходинок і зробите сотні фотографій з традиційними білими будиночками, що різко контрастують з сірим вулканічним ландшафтом.

Тим не менш, ви не повинні пропустити ці місця в Ії:

  • ЦеркваПанагія Акафістос - головна церква в Ії, розташована на центральній площі Ія Плаза
  • Blue Domed Churches - Пара православних храмів, знайомих з усіх листівок, стоять на вершині скелі, що обривається в море. Це церква Воскресіння Господнього і церква Святого Спиридона.
  • Oia Castle - Руїни замку 15 століття - руїни замку 15 століття розташовані на мисі високо над морем, і скоріше, ніж сам замок, це місце відоме як найбільший оглядовий майданчик для фотографування заходів сонця
  • Вітряки - на півночі міста є два романтичні вітряки, які, хоч і недоступні, але з них виходять чудові фотографії.
  • Гавань Ammoudi - Спустіться сходами з висот до моря і відвідайте романтичну гавань Аммуді Бей з її численними тавернами і ресторанами.

Пляжі Ія

Враховуючи круте скелясте узбережжя, на якому розташована Ія, ви марно шукатимете тут красиві довгі пляжі. Ви можете спуститися до моря в бухті Аммуді, але купатися там не вийде. Єдине місце для купання - пляж Катарос, до якого веде дуже крута 100-метрова стежка. Однак він розташований за 1,5 км від центру, і їхати сюди не варто.

Проживання в Ія

Поряд з Фірою, Ія є одним з найпопулярніших місць для відпочинку. Тут ви знайдете десятки невеликих романтичних апартаментів і гостьових будинків, багато з яких мають доступні панорамні тераси і дахи з захоплюючими дух краєвидами. Але його популярність також робить його одним з найдорожчих місць на Санторіні - ціни починаються від 88 євро за ніч у період літніх канікул і приблизно від 51 євро в низький сезон. Більшість житла в центрі Ії, однак, має ціни значно вищі за 147 євро за ніч.

Транспорт

Автобусна станція знаходиться на околиці селища, але ви можете дійти до центру селища пішки за 10 хвилин через гарний історичний центр. Автобуси ходять з Ія до Фіри і зупиняються по дорозі в селах Фінікія та Імеровіглі.

Вони ходять приблизно раз на годину, а розклад можна знайти на сайті KTEL, але майте на увазі, що він є дуже інформативним і точний час відправлення може значно відрізнятися в реальності. Однак, що є правдою, так це частота сполучень, принаймні раз на годину "щось буде ходити". Квиток до Фіри коштує 1,60 євро.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".