Палау

Палау

Палау - жвавий курорт на півночі Сардинії, розташований у мальовничому ландшафті з порізаним узбережжям, бухтами і скелями химерних форм. Він служить відправною точкою для поїздок на архіпелаг Ла Маддалена і місцем для спокійного пляжного відпочинку з ідеальними умовами для сноркелінгу, дайвінгу або навіть гольфу.

10 найдешевших готелів Сардинії

У самому містечку повно ресторанів, магазинів, а також пропонуються різноманітні екскурсії та водні розваги.

Ви шукали державу Палау в Океанії? У нас є путівник і для цього.

Пляжі та купання

Прямо в Палау, на західній околиці міста, знаходиться гарний пляж Ла Счіумара, вкритий крупним золотистим піском і оточений тихою сільською місцевістю. Тут ви можете орендувати шезлонги і парасольки, водні велосипеди або каяки, а також купити закуски в барі.

Багато інших невеликих пляжів можна знайти по всьому узбережжю, особливо на захід від Палау, але до більшості з них можна дістатися лише на машині.

Прекрасні пляжі є на архіпелазі Ла Маддалена, куди регулярно ходять пороми з Палау.

Проживання в Палау

Проживання в Палау зазвичай відбувається в невеликих готелях, курортах або апартаментах. Ціни у високий сезон коливаються від 100 до 200 євро за ніч на двох, лише трохи знижуючись у низький сезон.

Як дістатися

Палау є центром для подорожей до архіпелагу Ла Маддалена, який обслуговується громадськими поромами Delcomar, що ходять кожні півгодини вдень і приблизно раз на годину вночі(розклад). Круїз з Палау до Ла Маддалени займає 20 хвилин.

До інших частин Сардинії можна дістатися автобусами, які зупиняються в центрі міста:

  • Ольбія - автобус 601 (ARST), 10 (SunLines)
  • Ольбія - аеропорт - автобус 601 (ARST), 10 (SunLines)
  • Санта Тереза Галлура (поромна переправа на Корсику ) - автобус 601 (ARST)
  • Темпіо-Паузанія - автобус 9328 (ARST)

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".