Арзачена

Арзачена

Місто Арзачена є найближчим великим населеним пунктом до всесвітньо відомого Смарагдового узбережжя з його розкішними і "карибськими" пляжами, хоча воно знаходиться більш ніж в 4 км від моря.

10 найдешевших готелів Сардинії

Історичні пам'ятки

Окрім довколишніх пляжів, Арзачена пропонує багато історичних пам'яток, особливо археологічних.

Деякі з найкращих з них включають Ла-Прісджона, Лі-Мурі, Лі-Лольгі або Темпіо-ді-Мальчітту. Історичні залишки здебільшого датуються періодом між 4 і 1 тисячоліттям до н.е., де-факто бронзовим віком.

Огляд усіх пам'яток з описами можна знайти на сайті міста gesecoarzachena.it.

Вхід на один об'єкт коштує 4 євро, але є квитки зі знижкою на кілька об'єктів або пакети на всі археологічні об'єкти за ціною близько 10 євро.

Пляжі та купання

Місто розташоване приблизно за 4 км від узбережжя на узбережжі Коста Смеральда, неподалік від ідилічних островів Ла Маддалена. Купання на пляжах, що нагадують карибські або сейшельські, є однією з найкращих пропозицій Сардинії.

Проживання

Хоча Арзачена не знаходиться безпосередньо на березі моря, вона може стати гарною альтернативою завищеним цінам на курортах Смарагдового узбережжя. Хоча ціни в місцевих готелях у високий сезон коливаються від 80 євро за ніч для 2 осіб і вище, ціни вдвічі нижчі, ніж на житло на березі моря.

Транспорт

Найзручнішим транспортним засобом для дослідження археологічних пам'яток у цьому районі та пляжів на узбережжі, безумовно, є орендований автомобіль. Відстань від аеропорту в Ольвії становить 26 км, а від Альгеро - 147 км.

До Арзахени також можна дістатися на автобусі, який часто ходить з цих місць:

  • Ольбія - 601, 604
  • Ольвія - аеропорт - 601
  • Палау - 601
  • Коста Смеральда (Порто Черво, Лаконія, Канніджоне) - 604
  • Санта-Тереза-Галлура - 601
  • Tempio Pausania - 9318, 9326

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".