Su Nuraxi di Barumini

Нураксі Баруміні

Археологічна пам'ятка Су Нураксі ді Баруміні є найважливішою пам'яткою типових сардинських нурагів, мегалітичних оборонних споруд, розкиданих по всьому острову.

Знайдіть готель посеред природи

На території Баруміні домінує триповерховий великий нурач, який вважається найкраще збереженою пам'яткою нурагської цивілізації. За оцінками, його походження датується періодом між 2 000 і 1 500 роками до н.е., а з 1997 року весь комплекс є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вартість вхідних квитків та години роботи

Музей відкритий щодня з 9:00 ранку і закривається в різні пори року, див. офіційний сайт: fondazionebarumini.it/orari-e-tariffe.

Вхід поділяється на кілька категорій:

  • Дорослі - 15 євро
  • Діти 13-17 років - 12 євро
  • Діти 7-12 років - 9 євро
  • Вхід у дощову погоду, коли доступні лише виставки під відкритим небом (через небезпеку падіння каміння) - - 7 євро
  • Офіційний сайт комплексу

Транспорт

Сайт знаходиться приблизно в 500 метрах від міста Баруміні, приблизно в 65 км на північ від Кальярі. Ви можете безкоштовно припаркуватися на громадській автостоянці прямо біля входу.

Порівняйте ціни на оренду авто та Сардинію

Хоча автобусне сполучення безпосередньо до місця не передбачено, є широка пішохідна доріжка вздовж дороги до Баруміні, за 500 метрів від готелю. А до Баруміні вже зручно дістатися кількома автобусними маршрутами:

  • Кальярі - лінії 436, 501
  • Ізілі (пересадка на туристичний поїзд) - лінія 9001
  • Санлурі (пересадка на багато інших автобусних маршрутів) - лінія 9001

Проживання

Якщо ви добираєтесь до Баруміні громадським транспортом, то, можливо, доцільніше буде зупинитись тут. У самому містечку є кілька гестхаусів та один класичний готель.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".