Американський музей природничої історії

Американський музей

Територія Американського музею природознавства, розташованого на східній стороні Центрального парку, безумовно, є однією з визначних пам'яток Нью-Йорка, яку варто відвідати. У комплексі з 25 будівель зберігаються такі перлини, як повні скелети мамонта і тиранозавра рекса, модель кита в натуральну величину, 31-тонний метеорит і проекції американської природи.

10 найкращих готелів Нью-Йорка

Американський музей природознавства в Нью-Йорку - одна з найбільших і найповажніших установ такого роду в світі, яка бере участь у багатьох дослідницьких проектах по всьому світу.

Що подивитися та колекції музею

AMNH, як часто називають музей, містить колекції з понад 32 мільйонів артефактів, а постійні виставки розміщені в 46 залах і охоплюють практично всю природну історію планети Земля. Що найбільше приваблює в музеї і що не можна пропустити?

Діорами

Нью-Йоркський музей природознавства славиться своїми гігантськими діорамами, розкиданими по кількох залах. Деякі з найвідоміших включають 29-метрову модель гігантського кита в Залі океанічного життя Мільштейна або складні сцени африканських ссавців з неймовірною деталізацією.

Зали динозаврів

Найвідвідуваніша частина музею - це, безумовно, секція скам'янілостей на 4-му поверсі. Саме тут знаходяться величезні справжні скелети динозаврів у кількох різних залах розміром від 7 до 20 метрів. Особливий інтерес представляють наступні експонати:

  • Тиранозавр рекс
  • Апатозавр - найбільший скелет динозавра в музеї довжиною понад 25 метрів
  • Мамонт
  • Бронтопс
  • та багато інших

Центр Землі та космосу імені Роуза

Однією з найважливіших і найсучасніших частин музею є Космічний центр Роуза. З 1933 року тут розташовувався Планетарій Хейдена, який у 2000 році був перебудований у великий комплекс, присвячений космосу та формуванню Землі.

Захоплює сама будівля, що складається з шестиповерхового куба, який містить 27-метрову сферу, що створює враження польоту.

Вхід та години роботи

Довгий час вхід був добровільним, але з 2018 року діє стандартна плата за вхід.

Вартість квитків наступна:

  • Дорослі - 28 usd
  • Пенсіонери старше 65 років - 22 usd
  • Студенти з дійсним студентським квитком ISIC - 22 usd
  • Діти до 12 років - безкоштовно

Квитки можна придбати онлайн на офіційному сайті, щоб пришвидшити чергу.

Музей відкритий з середи по неділю з 10:00 до 17:30. По понеділках і вівторках він залишається закритим.

Офіційний сайт: amnh.org

Як дістатися до AMNH?

Поруч з музеєм знаходиться станція метро "81 St - Museum of Natural History" синьої лінії A і C та помаранчевої лінії B.

Від Метрополітен-музею, який знаходиться на іншому боці Центрального парку, автобус M79-SBS курсує від зупинки E 79 St/5 Av. (MET) до зупинки Columbus Av/w 80 St (AMoNH).

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".