Нью-Йорк - як сюди дістатися

Ніч у Нью-Йорку

Нью-Йорк є популярним місцем для подорожей і до нього легко дістатися літаком з усіх континентів.

Міжнародні рейси

Якщо ви летите на східне узбережжя США, вашим пунктом призначення, швидше за все, буде Нью-Йорк і тільки Нью-Йорк. Саме тому сюди щодня здійснюються десятки рейсів від усіх великих і малих авіакомпаній Європи.

Але є також прямі рейси до Нью-Йорка з багатьох великих аеропортів Азії, з усіх куточків Латинської Америки і навіть з Африки та Австралії.

Порівняти ціни на авіаквитки в Нью-Йорк

Внутрішні рейси

Нью-Йорк також є величезним хабом для внутрішніх рейсів, що прямують сюди з усіх великих і малих аеропортів по всій території США.

Як правило, найдешевші авіаквитки можна придбати у лоукостерів, таких як Southwest або JetBlue.

Вартість авіаквитків в один бік з Нью-Йорка по всій території США коливається від 80 до 150 доларів США.

Лінії з Нью-Йорка до великих міст США часто літають кілька разів на годину, що робить літаки найпоширенішим видом внутрішнього транспорту.

Аеропорти в Нью-Йорку

У Нью-Йорку є 2 великих міжнародних аеропорти, один великий внутрішній аеропорт і кілька менших аеропортів в околицях.

Іноді ви можете знайти рейси до головного внутрішнього вузлового аеропорту, La Guardia LGA. Однак, єдиний спосіб долетіти сюди - це зробити пересадку в США або Канаді.

Четвертий аеропорт, з яким ви можете зіткнутися на шляху до Нью-Йорка, - це Ньюбург SWF, який використовується лоукостерами (наприклад, PLAY) і знаходиться на відстані понад 100 км від Нью-Йорка.

Є й інші дуже маленькі аеропорти в агломерації Нью-Йорка, які обслуговують лише внутрішні рейси. Вони зазвичай обслуговують не більше 10-15 рейсів на день з інших великих аеропортів на сході США. Приклади таких аеропортів включають Long Island Islip ISP, Westchester County HPN, Trenton TTN.

Автобусом

Автобуси або поїзди далекого прямування - це альтернативний маршрут, яким можна скористатися, перебуваючи в США.

Зокрема, автобуси компаній Megabus, Boltbus, Greyhound, а тепер і Flixbus з'єднують Нью-Йорк із сусідніми містами, такими як Бостон, Філадельфія та Вашингтон, прямими рейсами, квитки на які можна придбати за 1 долар США або навіть безкоштовно під час попереднього продажу. Зазвичай, попередній продаж починається за 2 місяці до запланованої дати.

Зупинки варіюються від компанії до компанії, так само як і конкретні компанії в залежності від лінії, що обслуговується. Ви завжди можете дізнатися, звідки відправляється автобус з Манхеттена, коли купуєте квиток до/з Нью-Йорка.

Найбільша автобусна станція - Port Authority біля Таймс-сквер.

Поїздом

ПотягиAmtrak з'єднують Нью-Йорк з тими ж прилеглими містами за трохи вищу ціну, але і з більш високим рівнем комфорту. До того ж, хто не захоче вийти, скажімо, на феноменальному вокзалі Гранд Сентрал Термінал?

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".