The Edge

Край

Хмарочос 30 Hudson Yard, неофіційно відомий як "The Edge", став популярним туристичним об'єктом одразу після завершення будівництва у 2019 році.

Пошук готелів у Нью-Йорку

Його відкритий оглядовий майданчик Edge Observation Deck наразі є одним з найпопулярніших оглядових майданчиків у Нью-Йорку. Він був відкритий у 2020 році.

Наразі хмарочос Edge є 6-м за висотою хмарочосом у Нью-Йорку.

Найвищий у світі відкритий оглядовий майданчик

Вид на місто хмарочосів з висоти приведе в захват будь-якого мандрівника, тим більше, коли оглядовий майданчик знаходиться під відкритим небом. І простора трикутна тераса, що виступає зі споруди The Edge на його 100-му поверсі, пропонує саме таку можливість.

Оглядовий майданчик знаходиться на висоті 350 метрів над землею , що робить його на сьогоднішній день найвищим відкритим оглядовим майданчиком у світі, розташованим на будівлі. Вищим є лише оглядовий майданчик Cabo Girão Skywalk на 580-метровій скелі португальського острова Мадейра.

Скляна підлога та сходження на будівлю

The Edge запропонує не лише відкритий оглядовий майданчик, але й цілий критий поверх з оглядовими вікнами, які забезпечать 360-градусний вид на весь Нью-Йорк.

Посередині відкритої тераси сміливці будуть ходити по скляній підлозі, крізь яку вони побачать 350 футів до самої землі. Не хвилюйтеся, скляну частину можна спокійно обійти.

Ще одна популярна атракція - City Climb, де за допомогою класичної альпіністської страховки та гіда ви піднімаєтеся по металевих доріжках від тераси до самої вершини хмарочоса The Edge на висоту 395 метрів.

Вхід та години роботи

Оглядовий майданчик The Edge відкритий щодня з 9 ранку до 11 вечора. Останній ліфт піднімається за 50 хвилин до закриття.

Ми обов'язково рекомендуємо купувати квитки онлайн на офіційному сайті: edgenyc.com/en. Особливо, якщо ви хочете потрапити сюди на захід сонця. У цей час квитки зазвичай вже не продаються на місці.

У вас є можливість купити квиток на певний час (General Admission) або аукціонний квиток, за яким ви можете прийти в будь-який час доби і гарантовано потрапити на виставку (Flex Pass).

Ціни на точний час диференційовані відповідно до привабливості часу доби, причому вечірній час коштує дорожче. Квиток на захід сонця коштує на 10 доларів США дорожче, а на час "пік" - на 4 долари США (зазвичай його купують менш ніж за 4 дні до запланованого візиту).

Ціни квитків на сайті завжди вказані без урахування податку, який відображається лише на останньому кроці. У таблиці нижче ми показуємо загальну ціну з урахуванням податку в базовій версії без будь-яких доплат за захід сонця.

Точний час Flex Pass
Дорослі 13-61 рік 43,55 usd 65,33 usd
Діти 6-12 років 38,11 usd 59,88 usd
Пенсіонери 61+ 41,37 usd 63,15 usd

Потім оплатіть "підйом" на City Climb з податком 201,42 usd.

Офіційний сайт: www.edgenyc.com

Проживання в The Edge

Район Хадсон-Ярдс навколо хмарочоса є одним з наймодніших у Нью-Йорку, і тут ви знайдете кілька якісних готелів.

За типову нью-йоркську ціну близько 220 євро за ніч ви можете зупинитися в таких готелях, як Courtyard New York Manhattan/Midtown West ****.

Прямо через дорогу від The Edge Equinox Hotel Hudson Yards *****, один з найкращих розкішних готелів на Манхеттені.

Як дістатися до The Edge?

Хмарочос The Edge розташований у частині Манхеттена під назвою Мідтаун, у районі Хадсон-Ярдс. За 15 хвилин ходьби ви зможете дійти до таких місць, як музей Інтрепід і парк Хай-Лайн.

Найближча станція метро

  • 34 St-Hudson Yards (приблизно 50 метрів) - Фіолетова лінія 7
  • 34 St-Penn Station (приблизно 300 метрів) - сині лінії A, C, E

Автобусна лінія M34 також курсує до Хадсон-Ярдс.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".