Острів Маргарет

Palatinus Spa

Маргіт-шигет, як угорською називається острів Маргарет, - популярне місце для відпочинку в погожі дні, де можна відвідати великий парк, літній театр і кінотеатр, басейн, японський сад або термальні купальні Палатінус.

Найдешевше житло в Будапешті (Booking.com)

Термальні купальні Палатінус.

Популярне літнє місце відпочинку як для будапештців, так і для туристів - термальні купальні та спа-центр"Палатінус" під відкритим небом, розташовані в центрі острова Маргарет.

Хоча купальні "Палатінус" знаходяться на відкритому повітрі, 3 найбільші басейни доступні цілий рік завдяки теплій термальній воді температурою близько 30 °C.

Загалом у спа-центрі Palatinus на острові Маргарита є 11 басейнів, 4 з яких є одними з найбільших у Будапешті.

Влітку (з травня по вересень), на додаток до спа-басейнів, працюють також пригодницькі басейни зі штучними хвилями, протитечією та 4 водними гірками. У цьому спа-центрі можна користуватися наступними басейнами:

  • 2 великі пригодницькі басейни (зі штучними хвилями, протитечіями тощо)
  • 2 великі розважальні басейни (джакузі, масажні форсунки тощо)
  • 2 терапевтичні термальні басейни - відкриті цілий рік
  • 2 плавальні басейни - відкриті цілий рік
  • 2 дитячі басейни
  • 1 басейн для катання на санчатах

Цілющі води на острові Маргарита підходять для лікування опорно-рухового апарату, хребта та неврозів.

Вхід

Спа-центр Palatinus відкритий щодня з 9:00 до 19:00.

У вартість квитків входить доступ до всіх відкритих на даний момент атракціонів. Також у вартість входить шафка для зберігання речей.

Робочі дні Вихідні та святкові дні
Цілий день - Дорослі 3 200 huf 3 500 huf
2-годинний вхід 2 200 huf 2 500 huf
Вхід після 17:00 2 200 huf Знижка не надається
Цілий день - студенти та пенсіонери 2 200 huf 2 400 форинтів

За 2-годинний вхід необхідно внести заставу в розмірі 1 000 форинтів, яку можна сплатити лише готівкою.

Повний актуальний прейскурант можна знайти на офіційному сайті курорту en.palatinusstrand.hu/prices.

Термальні готелі

На острові Маргарет ви також знайдете два найкращі термальні готелі Будапешта, які можуть похвалитися власними джерелами, доступними лише для гостей готелю. Це гарантує набагато більше спокою і приватності, ніж у громадських термальних купальнях, а також більш індивідуальний підхід з боку персоналу.

Однак за якість і розкіш ви заплатите трохи більше. 1 ніч у 2-місному номері в таких 4* готелях коштуватиме близько 150 євро. Перевірте актуальну наявність місць в термальних готелях на острові Маргарет:

Парк і японський сад

Але вам не обов'язково їхати на острів Маргарет лише заради купання та спа-процедур. Великий парк особливо популярний для пікніків, занять спортом або просто відпочинку в тіні дерев на березі Дунаю з видом на місто.

У північній частині острова Маргарита можна прогулятися невеликим Японським садом, заснованим у 1936 році. Він доступний 24 години на добу безкоштовно і, особливо восени, по-справжньому красивий і заспокійливий.

Музичний фонтан і водонапірна вежа.

Ви навіть можете відвідати 2 об'єкти спадщини ЮНЕСКО на острові.

На самому початку південного краю острова зупиніться біля великого музичного фонтану, який цілий день влаштовує шоу під всесвітньо відому музику, а з настанням темряви влаштовує світлове шоу. Струмені розбризкують воду на висоту до 30 метрів у такт музиці.

Приблизно посередині острова, біля великого театру під відкритим небом, ви побачите майже 60-метрову восьмикутну водонапірну вежу в стилі модерн, яка зараз використовується для проведення різних виставок і невеликого кафе.

Розташування та транспорт

До острова Маргарет можна дійти пішки від центру міста (як з боку Пешта, так і з боку Буди) приблизно за 15 хвилин. З обох боків його з'єднує міст Маргіт (Margít híd), з якого є автомобільний і пішохідний з'їзд на острів.

Ви також можете скористатися послугами громадського транспорту:

  • Автобусна лінія 26 проходить через весь острів до метро і станції Nyugati.
  • ЗупинкаMargitsziget / Margit híd на мосту на південному краю острова: трамваї 4, 6
  • Margitsziget / Árpád híd зупинка на мосту на північному краю острова: автобуси 34, 106

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".