Будапешт - що робити

Будапешт

Окрім класичних прогулянок містом та знайомства з його історичними пам'ятками, приготуйтеся до наступних розваг у Будапешті.

Насолоджуйтесь геотермальними купальнями

Будапешт розташований на геологічному розломі, з якого на поверхню піднімається мінеральна вода з більш ніж 120 термальними джерелами. Велика кількість термальних джерел стала однією з причин, чому римляни колись заселили цю місцевість.

Друга хвиля спа-комплексів була побудована за часів Османської імперії. Тоді ж були побудовані купальні Рудас Фурдьо, які функціонують і сьогодні та відкриті для відвідувачів.

Сьогодні спа-комплекси використовуються як в лікувальних, так і в рекреаційних цілях і є невід'ємною частиною життя Будапешта, яку відвідують мандрівники з усього світу.

Історія та визначні пам'ятки

Будапешт недарма називають Віднем Сходу. На дуже невеликій території ви знайдете прекрасні архітектурні перлини від римських часів до бароко, від модерну до неокласицизму. Пам'ятники Будапешту є однією з головних визначних пам'яток для іноземних туристів, поряд з бальнеологічними курортами. Деякі з них всесвітньо відомі, а також є символами всієї Угорщини. А які головні визначні пам'ятки ви можете відвідати в Будапешті? Безумовно, не пропустіть їх:

Парки та сади

У Будапешті та його околицях є 8 ландшафтних зон, що охороняються, і понад 30 природних заповідників. Найбільшою територією в межах міста є Будайські пагорби, які є зеленими легенями міста і займають 10 500 гектарів. Вони складаються з крутих ярів, скелястих пасовищ і понад 150 печер. Вони лежать на західній околиці міста, і найпопулярнішим місцем з безліччю пішохідних маршрутів є околиці пагорба Янош-Гегі, куди можна піднятися на крісельному підйомнику.

Але ви також можете насолоджуватися парками і зеленню прямо в центрі Будапешта. Серед найпопулярніших - парк і японський сад на острові Маргарет або сад Варошлігет з його численними пам'ятками, такими як купальня Сечені, замок Вайдахуняд і Будапештський зоопарк.

Морські прогулянки по Дунаю

Популярна будапештська компанія BKK, яка курсувала по центру Будапешта за вигідними цінами, можливо, і скасувала свої рейси, але ви все ще можете здійснити круїз по Дунаю з багатьма приватними компаніями.

Найдешевші квитки починаються від 3 000 форинтів, їх можна придбати у компанії Mahart Pasnave: mahartpassnave.hu.

Компанія legenda.hu пропонує популярні вечірні круїзи з вечерею на борту, які коштують від 20 євро.

Поїздка на дитячій залізниці

На Будайських пагорбах на північно-західній околиці міста ви знайдете своєрідну атракцію, не схожу ні на одну іншу в світі. У вже сільському і густо вкритому лісом районі Янош-гедь з долини на вершину пагорба курсує вузькоколійний потяг, яким керують виключно діти у віці від 10 до 14 років.

Єдиний виняток - локомотив, яким, звичайно, повинен керувати дорослий. Проте всіма іншими видами діяльності, від кондукторів і диспетчерів до продажу квитків, займаються діти. Квиток в один бік коштує від 1 000 хуф, а залізниця працює з 9 ранку до 4 вечора. Більше інформації на офіційному сайті.

До кінцевої зупинки в долині Hűvösvölgy можна дістатися регулярними трамвайними лініями 56, 56A, 59B і 61. До верхньої станції Széchenyi-hegy можна дістатися на цікавій зубчастій лінії 60, на якій діють регулярні тарифи.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".