Лаго ді Лічія

Лаго ді Лічія

Штучне озеро Лаго-ді-Лічія - головна водойма східного узбережжя. Красиві ліси і хвилясті ландшафти запрошують на прогулянки і дуже заспокійливий відпочинок далеко від шуму і суєти морських курортів.

10 найдешевших готелів на Сардинії

Оскільки водосховище Лічія є резервуаром питної води, тут не можна купатися.

Відвідайте це місце під час подорожі Сардинією як цікаву перерву між визначними пам'ятками та пляжами.

Найстаріше оливкове дерево в Італії

На північному березі водосховища зупиніться біля монументальної пам'ятки природи "Оливастрі Мілленарі".

Це майже 4 000-річне оливкове дерево, яке, безумовно, є найстарішим в Італії і, безумовно, одним з найстаріших у світі. Дерево виросло до 14 метрів у висоту, а окружність його стовбура сягає неймовірних 19 метрів.

Оливкове дерево знаходиться на приватній території ресторану, і за вхід до нього потрібно заплатити 3 євро.

З квітня до кінця жовтня ресторан також пропонує панорамні прогулянки на човні по озеру Лічія за 22 євро. Для більш детальної інформації відвідайте сайт: olivastrimillenariluras.it.

Проживання в околицях

В околицях водосховища Лічія ви знайдете кілька сучасних і високо оцінених курортів, де ви зможете насолодитися спокійним відпочинком в оточенні лісів, лугів і полів.

Ми вибрали найкращі готелі поблизу водосховища:

Як дістатися

Автобуси навколо Лаго-ді-Лічія не ходять, але вздовж його південних берегів кожного літнього сезону курсує туристичний потяг Trenino Verde з Темпіо-Паузанія до Палау.

Потяг має зупинки по краях водосховища, де ви можете вийти і прогулятися навколо озера. Розклад та іншу інформацію можна знайти на сайті: treninoverde.com.

Єдиний інший спосіб дістатися до Лаго-ді-Лічія - на автомобілі, до якого легко дістатися кількома дорогами. Слідуйте за вказівниками до найближчого села Сант-Антоніо-ді-Галлура.

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".