Flatiron Building

Flatiron Building

Один з перших хмарочосів Нью-Йорка називається Flatiron Building, що в перекладі з англійської означає "Залізо". Звідки походить ця назва, стає зрозуміло з першого погляду на будівлю.

10 найкращих готелів Нью-Йорка

Завдяки своїй незвичайній загостреній і дуже вузькій формі "Праска" є однією з головних туристичних визначних пам'яток, і ви обов'язково повинні відвідати її, блукаючи Манхеттеном.

Архітектура та історія

Як і багато інших нью-йоркських будівель, збудованих на початку 20 століття, будівля Флетайрон-Білдінг виконана в стилі неоренесансу. Архітектор Деніел Бернем вдало використав трикутний простір між 5-ю авеню та Бродвеєм і скопіював форму будівлі з ділянки.

У найвужчому закругленому місці "Айрон" має ширину лише 2 метри, а в найширшому - менше 25 метрів, що разом з висотою 87 метрів створює дуже тонке і витончене враження.

Будівля була завершена в 1902 році, і її нова на той час сталева конструкція зробила її другою найвищою будівлею в Нью-Йорку після Парк-Роу-Білдінг.

Як дістатися до Флетайрон Білдінг?

Будівля розташована на південному кінці Медісон-сквер-парку в центрі Мангеттена і є однією з визначних пам'яток обох головних проспектів Нью-Йорка: 5. Авеню та Бродвею, які тут перетинаються.

Найближча станція метро:

  • 23 St (близько 20 метрів): жовті лінії R і W
  • 23 St (приблизно 230 метрів): Зелена лінія 6

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".