Аквінкум

Аквінкум

Римське місто Аквінкум стояло на території сучасного Будапешта наприкінці 1 століття нашої ери. Сьогодні це найкраще збережене цивільне римське поселення в Угорщині, з критим музеєм та археологічним парком під відкритим небом.

10 найдешевших готелів у Будапешті

Період найбільшої слави римського Аквінкума припав приблизно на 124-200 роки нашої ери, коли він був найбільшим за всю свою історію, тут будувалися церкви, магазини і міцні оборонні стіни. Однак, починаючи з 4 століття, германські племена та гуни почали все частіше вторгатися в цю місцевість, і після 430 року римляни повністю покинули місто, а з 6 століття воно занепадало, аж поки не було повністю зруйноване.

Лише в середині 20 століття археологи почали відкривати розмір і значення цього міста, а найбільше розширення експозицій відбулося після 2007 року.

Вартість вхідних квитків та години роботи

Музей відкритий щодня, крім понеділка, з 9:00 до 18:00, а сусідній малий музей відкривається о 10:00. Взимку він зачиняється вже о 16:00.

Ціна квитка влітку для дорослих - 2 200 форинтів. Студенти та пенсіонери отримують половину знижки.

Більше інформації на офіційному сайті: aquincum.hu

Розташування та транспорт

Аквінкум розташований за межами центру Будапешта в сучасному районі Обуда.

До нього можна дістатися приміською залізничною лінією H5 (станція Aquincum) або автобусами 34 і 134 (зупинка Záhony utca).

Що подивитися в околицях

Відкрийте для себе всі місця, які варто побачити в %місце%.

Ця стаття може містити партнерські посилання, від яких наша редакція може отримувати комісійні, якщо ви натиснете на посилання. Дивіться нашу сторінку " Рекламна політика ".